| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM311001-1 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Αυτή η 18 κεραίες ισχυρό επιτραπέζιο κινητό τηλέφωνο jammer με τηλεχειρισμό, το οποίο μπορεί επίσης να μπλοκάρει GSM, 3G, 4G, 5G, VHF, UHF, Wi-Fi, GPS, L1, L2, L5, LOJACK, 5.2G,5.8G, RF σήματα όπως 315,433,868,αυτός ο παρεμβολισμός κινητών τηλεφώνων μπορεί να καλύψει τον στόχο σας για τους περισσότερους γενικούς τύπους επηρεασμένων συχνοτήτων.Υψηλή ισχύς με μεγάλη εμβέλεια κάλυψης,έως 60 μέτρα.Καλό σύστημα ψύξης με 5 ανεμιστήρες ψύξης στο εσωτερικό.Είναι τέλειο για την σχολική τάξη αποφύγετε την απάτη στις εξετάσεις και το πετρέλαιο / βενζινάδικο κρατήστε σε ασφαλή.
Με μια ματιά:
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ασπίδας |
| CH1 | CDMA/GSM: 851-960MHz |
| CH2 | PCS: 1920-1990MHz |
| CH3 | 4G LTE: 725-770MHz (ΗΠΑ) |
| CH4 | 4G Wimax: 2345-2400MHz ((ΗΠΑ) |
| CH5 | WiFi2.4g: 2400-2500MHz |
| CH6 | UHF: 400-470MHz |
| CH7 | GPSL1: 1570-1580MHz |
| CH8 | RF433: 433MHz |
| CH9 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH10 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH11 | 4G LTE: 790-826MHz (ΕΕ) |
| CH12 | 4G Wimax: 2620-2690MHz (ΕΕ) |
| CH13 | Επικαιροποιημένα σήματα |
| CH14 | Επικοινωνία: 167-175MHz |
| CH15 | GPSL2/L5: 1170-1230MHz |
| CH16 | RF315: 315MHz |
| CH17 | RF868: 868MHz |
| CH18 | 5G:3200-3600MHz/3600-3800MHz |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 30-35W |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Με προσαρμοστή ρεύματος | (AC100-240V-DC12V), |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 50m |
Συσκευές
Όλες οι μπάντες Σημείο Jammer
Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος
Συσκευή προσαρμογής αυτοκινήτου
Άντενες
Οι ισχυροίΠλήρες ζώνες Τζάμερ ρυθμιζόμενος 18 κεραίες Ενίσχυρος 3G 4G 5G Phone Blocker & WiFi UHF VHF GPS L1/L2/L5 LojackΑπομακρυσμένο έλεγχοΟλα τα μπάντα σπάζουν το σήμα.Αυτό που βλέπετε τώρα είναι σε απόθεμα και θα είναι το νεότερο στυλ και σύγχρονο μπλοκάρισμα σήματος, το οποίο μπορεί να προσφέρει την καλύτερη προστασία για την ιδιωτική σας ζωή και το ήσυχο περιβάλλον.
Εφαρμογή