| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM311100 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Αυτό που είναι σημαντικό είναι ότι μπορούμε να προσαρμόσουμε τις ζώνες συχνοτήτων όπως απαιτείται.
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ασπίδας |
| CH1 | CDMA/GSM: 851-960MHz |
| CH2 | PCS: 1920-1990MHz |
| CH3 | 4G LTE: 725-770MHz (ΗΠΑ) |
| CH4 | 4G Wimax: 2345-2400MHz ((ΗΠΑ) |
| CH5 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH6 | UHF: 400-470MHz |
| CH7 | GPSL1: 1570-1580MHz |
| CH8 | RF433: 433MHz |
| CH9 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH10 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH11 | 4G LTE: 790-826MHz (ΕΕ) |
| CH12 | 4G Wimax: 2620-2690MHz (ΕΕ) |
| CH13 | Επικαιροποιημένα σήματα |
| CH14 | Επικοινωνία: 167-175MHz |
| CH15 | GPSL2/L5: 1170-1230MHz |
| CH16 | RF315: 315MHz |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 30-35W |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Με προσαρμοστή ρεύματος | (AC100-240V-DC12V), |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 50m |
Συσκευές
Όλες οι μπάντες Σημείο Jammer
Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος
Συσκευή προσαρμογής αυτοκινήτου
Άντενες
Οι ισχυροίΠλήρες ζώνες Τζάμερ ρυθμιζόμενος 16 κεραίες Ισχυρό 3G 4G Phone Blocker & WiFi UHF VHF GPS L1/L2/L5 LojackΑπομακρυσμένο έλεγχοΟλα τα μπάντα σπάζουν το σήμα.Αυτό που βλέπετε τώρα είναι σε απόθεμα και θα είναι το νεότερο στυλ και σύγχρονο μπλοκάρισμα σήματος, το οποίο μπορεί να προσφέρει την καλύτερη προστασία για την ιδιωτική σας ζωή και το ήσυχο περιβάλλον.
Σε γενικές γραμμές, η τρέχουσα σύγχρονη και ενημερωμένη έκδοση jammer μπορεί να γίνει μόνο με έως και 12 κεραίες, που θα είναι πολύ λιγότερο από την ζήτηση των ανθρώπων.Αυτή η 14 κεραίες ισχυρό και ρυθμιζόμενο μπλοκάρα σήματος θα παρέχει καλύτερη εμπειρία και μέγιστη προστασία, η οποία θα καλύπτει σε μεγάλο βαθμό τις κοινές ζώνες σήματος, ακόμη και την επερχόμενη ή μπορεί να είναι ορισμένες χώρες νέες ζώνες, wifi 3.6, wifi 5.8, ζώνη κατασκοπευτικής κάμερας και ζώνη σήματος RF 868/433/315MHz.Για απαιτήσεις OEM και ODM, απλά αισθάνεστε ελεύθεροι να επικοινωνήσετε μαζί μας και ευγενικά να συμβουλευτείτε την απαίτησή σας.
![]()