| Ονομασία μάρκας: | Wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM311118 |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-10 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union, Paypal |
Φορητό χειροκίνητο GPS Τζάμερ 6 ζώνες ακτίνα 1 - 15 M με μαύρο χρώμα
Περιγραφή του προϊόντος
Αυτή η συσκευή είναι ένα υπέροχο GPS jammer που μπορεί να λύσει τα προβλήματά σας απαγορεύοντας τα σήματα να παρακολουθούν την τρέχουσα θέση σας.να πληρώσω ένα ιδιωτικό χώρο για σένα.Όλα αυτά οφείλονται στην υψηλής ισχύος 6 ζώνες φορητό GPS (GPS L1/L2/L3/L4/L5) και GLONASS L1/L2 jammer.
Η συσκευή μπορεί να λειτουργεί ενώ φορτίζεται. Επιπλέον, κάθε ζώνη μπορεί να λειτουργεί ξεχωριστά ή ταυτόχρονα.εσωτερική μπαταρία και χαμηλότερη κατανάλωση ενέργειαςΜπορείτε να δημιουργήσετε μια περιοχή ακτίνας περίπου 2 έως 15 μέτρα για να προστατεύσετε.
Ο φορητός παρεμβολισμός έρχεται με έναν προσαρμογέα ρεύματος και φορτιστή αυτοκινήτου, ο οποίος μπορεί να χρησιμοποιηθεί για επαναφόρτιση.Μια λιγότερο κοινή χρήση είναι να μπλοκάρεις σήματα GPS όταν πηγαίνεις κάπουΕπιπλέον, το χρώμα του GPS jammer είναι γαλάζιο, ένα πανέμορφο χρώμα!
Τεχνικές προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | GPS L1: 1575,42 MHz |
| CH2 | GPS L2: 1227,60 MHz |
| CH3 | GPS L3: 1381,05 MHz |
| CH4 | GPS L4: 1379,913 MHz |
| CH5 | GPS L5: 1176,45 MHz |
| CH6 | GLONASS L1: 1598.0625 - 1609.3125 MHz |
| CH7 | GLONASS L2: 1242,9375 - 1251,6875 MHz |
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Ενιαία ισχύς εξόδου: | +30dBm /1W |
| Πεδίο παρεμβολής: | Ράδιο 1-15 M (το σήμα κινητής τηλεφωνίας πρέπει να είναι ≤ 85dBm στην τοποθεσία και η ακτίνα παρεμβολής εξακολουθεί να εξαρτάται από την ένταση του σήματος σε δεδομένη περιοχή) |
| Βάρος: | 400 γραμμάρια |
| Μέγεθος: | 125 (L) ×69 (W) ×24 ((H) mm |
| Διακόπτης σήματος για: | GPS, Γκλόνας. |
| Τύπος: | Κρατήρας |
| Συσκευή: | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Περιοχές συχνοτήτων: | GPS L1,GPS L2,GPS L3,GPS L4,GPS L5,GLONASS L1-L2 |
| Τυπική διάρκεια ζωής της μπαταρίας: | 2-3 ώρες συνεχούς χρήσης |
| Πηγή ενέργειας: | Σκόπη τοίχου, προσαρμογός αυτοκινήτου ή ενσωματωμένη μπαταρία (7,2V 3000mAh) |
| Εισφορά ισχύος: | AC110V-240V |
| Δυναμικό εξόδου: | DC9V 1000mAh |
| Σχετική ταπεινοφροσύνη: | 5%-95% ((RH) |
| Θέρμανση: | -50 έως +60??> |
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 100% προκαταβολή, PayPal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()