Αντιδρόμιο παρεμβολής
5 προβολές
συνομιλία τώρα
Μηνύματα επισκέπτη Αφήστε μήνυμα
συνομιλία τώρα
Μάθετε Περισσότερα
Σχετικά Βίντεο
Αδιάβροχο Ισχυρό GSM CDMA 3G 4G 5G Wi-Fi σήμα Τζάμερ Κατευθυντική κεραία 00:33
Αδιάβροχο Ισχυρό GSM CDMA 3G 4G 5G Wi-Fi σήμα Τζάμερ Κατευθυντική κεραία
Εξωτερικός παρεμποδιστής σήματος
WT-S8000 ανιχνευτής σήματος 00:33
WT-S8000 ανιχνευτής σήματος
Αντιδρόμιο παρεμβολής
8 κανάλια 1000 Meter Backpack IMSI Catcher System Λευκός μαύρος κατάλογος Jammer 00:35
8 κανάλια 1000 Meter Backpack IMSI Catcher System Λευκός μαύρος κατάλογος Jammer
Jammer σημάτων σακιδίων πλάτης
6 κανάλια 160W GPS Wifi 5.8g Ρουκάκι Τζάμερ μέχρι 2000m Drone Signal Jammer 01:12
6 κανάλια 160W GPS Wifi 5.8g Ρουκάκι Τζάμερ μέχρι 2000m Drone Signal Jammer
Φόρητο φορητό σήμα drone συχνότητα RF 433MHz WiFi 5.8g Gpsl1 σήμα jammer 01:19
Φόρητο φορητό σήμα drone συχνότητα RF 433MHz WiFi 5.8g Gpsl1 σήμα jammer
Στρατιωτικό Στρατό 10 Ομάδες Drone Jammer Anti Uav Jammer μέχρι 5000 μέτρα 00:32
Στρατιωτικό Στρατό 10 Ομάδες Drone Jammer Anti Uav Jammer μέχρι 5000 μέτρα
600w Σημείο Jammer Στρατιωτικό 2g 3g 4g Wifi Vhf Uhf Προσαρμόστε συχνότητα 00:39
600w Σημείο Jammer Στρατιωτικό 2g 3g 4g Wifi Vhf Uhf Προσαρμόστε συχνότητα
8 κεραίες High Power Backpack Signal Jammer για GPS & WIFI & Αντι-Drone & Αντι-IED Προστασία 00:30
8 κεραίες High Power Backpack Signal Jammer για GPS & WIFI & Αντι-Drone & Αντι-IED Προστασία
Jammer σημάτων
20W 8-Channel Desktop Cell Phone Jammer High Power 8-Antenna Full-Band Signal Blocker Ηλεκτρονική συσκευή για τον αποκλεισμό του σήματος 00:18
20W 8-Channel Desktop Cell Phone Jammer High Power 8-Antenna Full-Band Signal Blocker Ηλεκτρονική συσκευή για τον αποκλεισμό του σήματος
ανιχνευτής drones
Σύστημα παρεμβολής σημάτων για παρεμπόδιση βομβών IED, τοποθετημένο σε όχημα, 20-6000MHz 00:12
Σύστημα παρεμβολής σημάτων για παρεμπόδιση βομβών IED, τοποθετημένο σε όχημα, 20-6000MHz
Συσκευή παρεμβολής αυτοσχέδιων εκρηκτικών μηχανισμών
Υψηλής ισχύος οχήματα IED βόμβα jammer 100MHz-7Ghz σήμα jammer μέχρι 1000 μέτρα 00:05
Υψηλής ισχύος οχήματα IED βόμβα jammer 100MHz-7Ghz σήμα jammer μέχρι 1000 μέτρα