| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
| Διεπαφή εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
|---|---|
| CH1 | WIFI 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | WIFI 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPS L1: 1560-1620 MHz |
| CH4 | RF800/900: 820-926MHz |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 40W |
| Εύρος εμπλοκής | Έως 1500 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του σήματος του κινητού τηλεφώνου) |
| Τροφοδοτικό | AC 110V ή 220V, DC 12V ή DC 24V (Προαιρετικό) |
| Κεραίες | Ενσωματωμένες κεραίες |
| Διαστάσεις | 960×400×230 χλστ |
| Βάρος | 6,00 κιλά |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | DC-24V 8AH / Υποστηρίζει λειτουργία 120 λεπτών |