| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808T-10 |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | USD1.0 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15-20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPSL1: 1560-1620MHz |
| CH4 | 868-920: 868-916 MHz |
| CH5 | WiFi3.6G: 3500-3600MHz |
| CH6 | 433: 433 MHz |
| Πεδίο παρεμβολής: | 50-2000m (κάτω του επιπέδου σήματος ≤-85dBm) σύμφωνα με την πυκνότητα σήματος του κινητού δικτύου |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Μέγεθος της συσκευής: | 530 x 300 x 200 mm (εκτός από τις κεραίες) |
| Βάρος του προϊόντος: | 25 κιλά |
| Τύπος: | Διακόπτης για μη επανδρωμένα |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 350W |
| Συσκευή: | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Ηλεκτρική παροχή: | Διορθωτής εναλλασσόμενου ρεύματος (50-60Hz/100-240V AC -DC27V) |
| Τύπος κεραίας: | Διοικητική κεραία ή ολικοκατευθυντική κεραία |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20 έως +50oC |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -40 έως +60oC |
| Η υγρασία: | 5%-80% |
| CDMA 800: | 851-894MHz |
| GSM 900: | 925-960MHz |
| DCS 1800: | 1800-1880MHz |
| PHS 1900: | 1920-1990MHz |
| 3G 2100 (UMTS): | 2110-2170MHz |
| WIFI 2.4G Bluetooth: | 2400-2500MHz |
| WiFi3.6G: | 3500-3600MHz |
| Wi-Fi5.2G: | 5100-5500MHz |
| WIFI 5.8G | 5725-5850MHz |
| 4G/LTE 700M: | 725-770MHz (ΗΠΑ) |
| 4G/LTE 800M: | 790-826MHz (ΕΕ) |
| 4G Wimax: | 2300-2400MHz (ΗΠΑ) |
| 4G Wimax: | 2620-2690MHz (ΕΕ) |
| GPS/L1: | 1500-1600MHz |
| GPS/L2: | 1200-1300MHz |
| GPS/L3: | 1300-1400MHz |
| GPS/L4: | 1100-1200MHz |
| Ακτινοβολία: | 135-174MHz |
| UHF: | 400-470MHz |
| Επικεφαλής: | 167-175MHz |
| RF315: | 315MHz |
| RF433: | 433MHz |
| RF868: | 868MHz |
| Χρόνος παράδοσης | 1-2 μήνες από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής πληρωμής |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημέρωση λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Επέκταση της εγγύησης | 5% του συνολικού κόστους ετησίως μετά το 4ο έτος |