| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808BB-5 |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | USD1.0 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
|---|---|
| CH1 | WIFI 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | WIFI 5.8G: 5725-5825MHz |
| CH3 | GPS: 1550-1580MHz |
| CH4 | GPS L2-L5: 1100-1300MHz |
| CH5 | GSM: 850-920MHz |
| Συχνότητα παρεμποδισμένου σήματος | CDMA, GSM, 2.4G WIFI, 5.8G WIFI, GPS L1, GPS L2-L5, VHF, UHF |
| Τύπος | Κλειδωτήρας τσάντας |
| Δίαυλοι εξόδου | 5 |
| Δύναμη εξόδου | 90 Watt |
| Πεδίο προστασίας | Ράδιο 5-2000 μέτρα (ανάλογα με την απόσταση του σταθμού βάσης σε ανοιχτό πεδίο) |
| Μονούλες παρεμβολής | 5 |
| Μέγεθος (χωρίς κεραίες) | 30 * 45 * 15 cm |
| Τύπος κεραίας | Ομνική κεραία |
| Καθαρό βάρος | 12 κιλά |
| Συνολικό βάρος (με θήκη) | 15 κιλά |
| Θέρμανση λειτουργίας | -10 oC έως +50 oC |
| Σχετική υγρασία | ≤ 80% |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 360W |
| Εισφορά ισχύος | Δρομολόγιο ηλεκτρικής ενέργειας |
| Η μπαταρία. | 24V, 30AH ενσωματωμένη μπαταρία αναμονής (90-180 λεπτά λειτουργίας) |
| Παράμετροι κεραίας | Αντενές Omni, κέρδος: 4-5 dBi |
| Έλεγχος | Χειροκίνητη αλλαγή |
| Τάξι | Μεταλλική μπογιά |
| Σύστημα ψύξης | Ενεργή "έξυπνη" ψύξη με ενσωματωμένο φίλτρο εισερχόμενου αέρα |
| Διάταξη συχνοτήτων | Πεδίο |
|---|---|
| CDMA 800 | 851-894MHz |
| GSM 900 | 925-960MHz |
| DCS 1800 | 1800-1880MHz |
| PHS 1900 | 1920-1990MHz |
| 3G 2100 (UMTS) | 2110-2170MHz |
| WIFI 2.4G Bluetooth | 2400-2500MHz |
| WiFi 3.6G | 3500-3600MHz |
| Wi-Fi 5.2G | 5100-5500MHz |
| WIFI 5.8G | 5725-5850MHz |
| 4G/LTE 700M (ΗΠΑ) | 725-770MHz |
| 4G/LTE 800M (ΕΕ) | 790-826MHz |
| 4G Wimax (ΗΠΑ) | 2300-2400MHz |
| 4G Wimax (ΕΕ) | 2620-2690MHz |
| GPS/L1 | 1500-1600MHz |
| GPS/L2 | 1200-1300MHz |
| GPS/L3 | 1300-1400MHz |
| GPS/L4 | 1100-1200MHz |
| Επενδύσεις | 135-174MHz |
| UHF | 400-470MHz |
| Εντοπιστής | 167-175MHz |
| RF315 | 315MHz |
| RF433 | 433MHz |
| RF868 | 868MHz |
| Χρόνος παράδοσης | 1-2 μήνες από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής πληρωμής |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημέρωση λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Επέκταση της εγγύησης | 5% του συνολικού κόστους ετησίως μετά το 4ο έτος |