| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808LA-8 |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | USD1.0 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/A,D/P,T/T,Western Union |
Υψηλής ισχύος πολλαπλής ζώνης manpack RF jammer σήματος σχεδιασμένο για επαγγελματικές εφαρμογές ασφάλειας με μονωτική κατασκευή για εύκολη συντήρηση και αναβάθμιση.
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
|---|---|
| CH1 | WIFI 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | WIFI 5.8G: 5725-5825MHz |
| CH3 | GS900: 925-960MHz |
| CH4 | 4G LTE: 758-826MHz |
| CH5 | GPS L2-L5: 1100-1300MHz |
| CH6 | GSM: 850-920MHz |
| CH7 | 4G Wimax: 2300-2400 MHz |
| CH8 | 4G Wimax: 2620-2690MHz |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Συχνότητα παρεμποδισμένου σήματος | CDMA, GSM, 2.4G WIFI, 5.8G WIFI, GPS L1, GPS L2-L5, VHF, UHF |
| Τύπος | Κλειδωτήρας τσάντας |
| Δύναμη εξόδου | 90 βατ |
| Πεδίο προστασίας | Ράδιο 5-200 μέτρα (-75dBm, ανάλογα με την απόσταση του σταθμού βάσης σε ανοιχτό πεδίο) |
| Μέγεθος (χωρίς κεραία) | 30 × 45 × 15 cm |
| Καθαρό βάρος | 30 κιλά |
| Συνολικό βάρος (με θήκη) | 35 κιλά |
| Η μπαταρία. | 24V, 30AH ενσωματωμένη μπαταρία αναμονής (90-180 λεπτά λειτουργίας) |
| Σύστημα ψύξης | Ενεργή "έξυπνη" ψύξη με ενσωματωμένο φίλτρο εισερχόμενου αέρα |
| Τύπος κεραίας | Εξωτερική κεραία μεγάλης αύξησης ολικής κατεύθυνσης |
Προσφέρουμε ευέλικτη ανάμειξη μεμονωμένων συχνοτήτων με 4-8 μονάδες συχνοτήτων ανάλογα με τις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας.
| Διάταξη συχνοτήτων | Πεδίο |
|---|---|
| CDMA 800 | 851-894MHz |
| GSM 900 | 925-960MHz |
| DCS 1800 | 1800-1880MHz |
| 3G 2100 (UMTS) | 2110-2170MHz |
| WiFi 2.4G Bluetooth | 2400-2500MHz |
| 4G/LTE 700M | 725-770MHz (ΗΠΑ) |
| 4G/LTE 800M | 790-826MHz (ΕΕ) |
| GPS/L1 | 1500-1600MHz |
| Επενδύσεις | 135-174MHz |
| UHF | 400-470MHz |
| Άρθρο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 εβδομάδες από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής πληρωμής |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή / 100% προκαταβολή |
| Εγγύηση | 36 μήνες με δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού |
| Επέκταση της εγγύησης | 5% του συνολικού κόστους ετησίως μετά το 4ο έτος |
Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο, ειδικεύουμε στην τεχνολογία παρεμβολής κινητών, συμπεριλαμβανομένων των παρεμβολών GPS, των παρεμβολών WiFi, των παρεμβολών 3G / 4G και των συστημάτων επαναλήπτη / ενισχυτή σήματος.Τα προϊόντα μας κυμαίνονται από φορητές μονάδες σε υψηλής προδιαγραφής βιομηχανικά συστήματα, υποστηριζόμενη από ισχυρές δυνατότητες Ε&Α στις ΗΠΑ.