| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | 808V100-10 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,T/T,Western Union |
| Εύρος Συχνοτήτων | 20-6000MHz/700-2600MHz |
| Συχνότητα | Κινητό τηλέφωνο CDMA/GSM/3G |
| Τύπος Jammer | UAV Drone Jammer |
| Αριθμός καναλιού | 8 |
| Κάθε Bands Power | 75W |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 600W |
| Εύρος εμπλοκής | 30-150μ |
| 2,4G | 2400-2500 MHz |
| 5,8 G | 5725-5850MHz |
| GPS L1 | 1560-1620 MHz |
| 868-920 MHz | 868-916MHz |
| GPS L2~L5 | 1100~1300MHz |
| Wi-Fi 5.2G | 5100-5500MHz |
| WiFi 3.6G | 3500-3600MHz |
| 433 MHz | 433 MHz |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 600W |
| Εύρος εμπλοκής | Έως 2500 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του σήματος του κινητού τηλεφώνου) |
| Τροφοδοτικό | AC 110 ή 220V, DC 12V ή DC 24V (Προαιρετικό) |
| Στοιχεία κεραιών | Καουτσούκ υψηλής τεχνολογίας (8 μονάδες) |
| Διαστάσεις | 450x380x350mm |
| Βάρος | 35,00 κιλά |
| Χρονοδιάγραμμα παράδοσης | 3 εβδομάδες από την παραλαβή επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και προκαταβολής |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή |
| Όροι Παράδοσης | FOB ΧΟΝΓΚΟΝΓΚ/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Ενημερώσεις λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού για 36 μήνες |
| Εκτεταμένη Εγγύηση | Μετά το 4ο Έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος |
Ομάδα Ε&Α με έδρα τις ΗΠΑ:Διατηρούμε μια ισχυρή ομάδα Ε&Α με έδρα τις Ηνωμένες Πολιτείες, αφιερωμένη στην έρευνα και ανάπτυξη νέων προϊόντων με πελατοκεντρική φιλοσοφία.
Κατασκευαστής με έδρα την Κίνα:Προσφέρουμε μια πλήρη σειρά προϊόντων εμπλοκής κινητής τηλεφωνίας, από οικονομικές φορητές μονάδες έως συσκευές βιομηχανικής ποιότητας υψηλών προδιαγραφών.
Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο, ειδικευόμαστε σε παρεμβολές σήματος και εξοπλισμό ενίσχυσης, συμπεριλαμβανομένων παρεμβολών κινητών τηλεφώνων, παρεμβολών GPS, παρεμβολών WiFi, παρεμβολών 3G/4G, παρεμβολών Lojack, παρεμβολών UHF/VHF, παρεμβολών ραδιοσυχνοτήτων, παρεμβολών ήχου, παρεμβολών ασύρματων βίντεο και επαναλήψεων/ενισχυτών επαναλήψεων/ενισχυτών σήματος.