| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | 808V100-10 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,T/T,Western Union |
Αυτός ο παρεμβολέας σήματος RF υψηλής απόδοσης έχει σχεδιαστεί ειδικά για να μπλοκάρει αποτελεσματικά το 100% των δημοφιλών μοντέλων drone (UAV), συμπεριλαμβανομένων των DJI Phantom 4, Phantom 3 (Professional, Advanced, Standard series), Inspire Series και πολλά άλλα. Με εύρος κατευθυντικής εμπλοκής 300-2500 μέτρων, αυτή η συσκευή all-in-one ενσωματώνει 6-8 ζώνες συχνοτήτων για ολοκληρωμένο μπλοκάρισμα σήματος.
| Παράμετρος | Καθέκαστα |
|---|---|
| Εύρος Συχνοτήτων | 20-6000MHz/700-2600MHz |
| Τύπος Jammer | UAV Drone Jammer |
| Αριθμός καναλιού | 8 |
| Κάθε Bands Power | 75W |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 600W |
| Εύρος εμπλοκής | 30-150m (έως 2500m κατευθυντικά) |
| Τροφοδοτικό | AC 110/220V, DC 12V/24V (Προαιρετικό) |
| Διαστάσεις | 450×380×350 χιλιοστά |
| Βάρος | 35,00 κιλά |
| Κεραίες | Καουτσούκ υψηλής τεχνολογίας (8 μονάδες) |
| Μπάντα σήματος | Εύρος Συχνοτήτων |
|---|---|
| 2,4G | 2400-2500 MHz |
| 5,8 G | 5725-5850MHz |
| GPS L1 | 1560-1620 MHz |
| 868-920 MHz | 868-916MHz |
| GPS L2-L5 | 1100-1300 MHz |
| Wi-Fi 5.2G | 5100-5500MHz |
| WiFi 3.6G | 3500-3600MHz |
| 433 MHz | 433 MHz |
| Ορος | Καθέκαστα |
|---|---|
| Χρόνος Παράδοσης | 3 εβδομάδες από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης PO και της προκαταβολής |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή |
| Όροι Παράδοσης | FOB ΧΟΝΓΚΟΝΓΚ/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Ενημερώσεις λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Εκτεταμένη Εγγύηση | 5% του συνολικού κόστους ανά έτος μετά το 4ο έτος |
Απόσταση εμπλοκής:Οι αναφερόμενες αποστάσεις είναι μόνο για αναφορά. Η πραγματική απόδοση ποικίλλει ανάλογα με την ισχύ του σήματος, τη θέση και την κατάσταση τροφοδοσίας.
Χρήση φορητού Jammer:Μην το χρησιμοποιείτε κατά τη φόρτιση. Οι μονάδες χωρίς ανεμιστήρες ψύξης μπορεί να υπερθερμανθούν και να καούν. Ζημιές από ακατάλληλη χρήση ακυρώνουν τις δωρεάν υπηρεσίες επισκευής.
Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο, είμαστε ειδικοί στον εξοπλισμό εμπλοκής σήματος και ενίσχυσης. Η ομάδα Ε&Α με έδρα τις ΗΠΑ αναπτύσσει καινοτόμα προϊόντα, ενώ η παραγωγή μας με έδρα την Κίνα παρέχει ολοκληρωμένες σειρές προϊόντων από οικονομικές φορητές μονάδες έως συσκευές βιομηχανικής ποιότητας υψηλών προδιαγραφών.