| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | 808V100-10 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,T/T,Western Union |
Περιγραφή του προϊόντος:
| Πεδίο συχνότητας | 20-6000 MHz/700-2600 MHz |
| Συχνότητα: | CDMA/GSM/3G κινητό τηλέφωνο |
| Τύπος παρεμποδιστή | Δορυφόρος παρεμβολής drones |
| Αριθμός καναλιού | 8 |
| Κάθε Μπαντ Δύναμη | 75W |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 600W |
| Πεδίο παρεμβολής | 30-150 μέτρα |
Αυτός ο υψηλής απόδοσης παρεμποδιστής σήματος RF έχει ειδικά σχεδιαστεί για να αποκλείει αποτελεσματικά το 100% των δημοφιλών μοντέλων drones (UAV), συμπεριλαμβανομένων των DJI Phantom 4, Phantom 3 (Professional, Advanced, Standard series),Εξοπλισμένο με υψηλή ισχύ ραδιοσυχνοτήτων, προσφέρει εξαιρετική απόδοση παρεμβολής, καθιστώντας το ιδανική λύση για σενάρια άμυνας drones.
Με εύρος κατευθυνόμενης παρεμβολής 300 ~ 2500 μέτρων, αυτή η συσκευή ενσωματώνει 6-8 ζώνες συχνοτήτων, επιτρέποντας ολοκληρωμένο αποκλεισμό σήματος για drones, καθώς και 2G, 3G, 4G,και σήματα LojackΠρόκειται για ένα ευέλικτο χειροκίνητο jammer με επιλογές λειτουργιών, και μπορείτε να βρείτε λεπτομερείς προδιαγραφές και πρόσθετες πληροφορίες παρακάτω.Αισθάνεστε ελεύθεροι να επικοινωνήσετε μαζί μας για μια πλήρη επισκόπηση των χαρακτηριστικών και των δυνατοτήτων του.
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
| 2.4G | 2400-2500MHz |
| 5.8G | 5725-5850MHz |
| GPS L1 | 1560-1620MHz |
| 868-920MHz | 868-916MHz |
| GPS L2~L5 | 1100~1300MHz |
| Wi-Fi 5.2G | 5100-5500MHz |
| WiFi 3.6G | 3500-3600MHz |
| 433MHz | 433MHz |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 600W |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 2500m (εξαρτάται από τη δύναμη του σήματος του κινητού τηλεφώνου) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: 110 ή 220 V, 12 V ή 24 V (προαιρετικό) |
| Λεπτομέρειες κεραίας | Καουτσούκ υψηλής τεχνολογίας (8 μονάδες) |
| Μέγεθος | 450x380x350 χιλιοστά |
| Βάρος | 35.00kg |
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
Η πραγματική απόσταση παρεμβολής μπορεί να ποικίλει ανάλογα με παράγοντες όπως η ισχύς του σήματος, η θέση χρήσης και η κατάσταση της τροφοδοσίας (π.χ.πλήρης χρέωση για φορητά μοντέλα).
Σημαντικές σημειώσεις για φορητές συσκευές παρεμβολής χωρίς ανεμιστήρες ψύξης
Μην χρησιμοποιείτε το jammer ενώ φορτίζεται, καθώς δεν είναι εξοπλισμένο με ενσωματωμένο ανεμιστήρα ψύξης.Παρακαλούμε σημειώστε ότι εάν ο παρεμβολισμός είναι κατεστραμμένος λόγω αυτού του λόγου, ο πελάτης χάνει το δικαίωμα δωρεάν επισκευής.
Ομάδα Ε&Α με έδρα τις ΗΠΑ
Έχουμε μια ισχυρή και εξαιρετική ομάδα έρευνας και ανάπτυξης με έδρα τις ΗΠΑ, αφιερωμένη στην έρευνα και ανάπτυξη νέων προϊόντων.Προσπαθούμε να παρέχουμε υψηλής ποιότητας, προϊόντα ικανοποιητικά για τον πελάτη.
Κατασκευαστής με έδρα την Κίνα
Πλήρης σειρά προϊόντων: Προσφέρουμε μια πλήρη γκάμα προϊόντων παρεμβολής κυττάρων, που κυμαίνονται από οικονομικά αποδοτικές φορητές μονάδες έως υψηλής προδιαγραφής βιομηχανικές συσκευές.
Ως επαγγελματίας ειδικός στην παρεμβολή σήματος και εξοπλισμό ενίσχυσης σήματος, επικεντρωθούμε σε παρεμβολείς κινητών τηλεφώνων, GPS παρεμβολείς, WiFi παρεμβολείς, 3G παρεμβολείς,Διακόπτες ραδιοσυχνοτήτωνΠαρέχουμε απαράμιλλες επαγγελματικές υπηρεσίες και ειδικές συμβουλές τόσο για προσωπικά όσο και για εμπορικά προϊόντα.
Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στη βιομηχανία, έχουμε καθιερωθεί ως αξιόπιστος ειδικός στον τομέα.Είμαστε πρωτοπόροι στις διαδικτυακές πωλήσεις διαφόρων παρεμβολών και εγγυόμαστε τις πιο ανταγωνιστικές τιμές για συσκευές παρεμβολών κινητής τηλεφωνίας σε όλο τον κόσμο.Ως επαγγελματίας προγραμματιστής, κατασκευαστής και μεταπωλητής, η γκάμα προϊόντων μας καλύπτει τους παρεμβολείς GSM, CDMA, DCS/PCS, GPS, WiFi, 3G,Ασύρματοι παρεμβολείς βίντεο, διπλής ζώνης επαναλήπτες, τριπλής ζώνης επαναλήπτες, και πολλά άλλα.
Οι κατηγορίες προϊόντων μας περιλαμβάνουν φορητά jammers, jammers επιφάνειας εργασίας, jammers φυλακών, jammers οχημάτων, jammers βόμβες, IED jammers, και RF jammers.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()