| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | 808V100-10 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,T/T,Western Union |
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας | 20-6000 MHz/700-2600 MHz |
| Στόχος συχνότητες | CDMA/GSM/3G κινητό τηλέφωνο |
| Τύπος παρεμποδιστή | Δορυφόρος παρεμβολής drones |
| Αριθμός καναλιού | 8 |
| Κάθε ισχύς ζώνης | 75W |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 600W |
| Πεδίο παρεμβολής | 30-150 μέτρα |
| Διάταξη σήματος | Πεδίο συχνότητας |
|---|---|
| 2.4G | 2400-2500MHz |
| 5.8G | 5725-5850MHz |
| GPS L1 | 1560-1620MHz |
| 868-920MHz | 868-916MHz |
| GPS L2~L5 | 1100-1300MHz |
| Wi-Fi 5.2G | 5100-5500MHz |
| WiFi 3.6G | 3500-3600MHz |
| 433MHz | 433MHz |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 600W |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 2500m (ανάλογα με τη δύναμη του σήματος) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δύναμη εκτέλεσης |
| Άντενες | Καουτσούκ υψηλής τεχνολογίας (8 μονάδες) |
| Μέγεθος | 450 × 380 × 350 mm |
| Βάρος | 35.00kg |
| Χρονοδιάγραμμα | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 εβδομάδες από την επιβεβαίωση της παραγγελίας αγοράς και την προκαταβολή |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή |
| Όροι παράδοσης | FOB HONGKONG/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημέρωση λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Επέκταση της εγγύησης | 5% του συνολικού κόστους ετησίως μετά το 4ο έτος |