| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | 808V100-10 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,T/T,Western Union |
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| 2.4G | 2400-2500MHz |
| 5.8G | 5725-5850MHz |
| GPS L1 | 1560-1620MHz |
| 868-920MHz | 868-916MHz |
| GPS L2~L5 | 1100~1300MHz |
| Wi-Fi 5.2G | 5100-5500MHz |
| WiFi 3.6G | 3500-3600MHz |
| 433MHz | 433MHz |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 600W |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 2500m (εξαρτάται από τη δύναμη του σήματος του κινητού τηλεφώνου) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: 110 ή 220 V, 12 V ή 24 V (προαιρετικό) |
| Λεπτομέρειες κεραίας | Καουτσούκ υψηλής τεχνολογίας (8 μονάδες) |
| Μέγεθος | 450x380x350 χιλιοστά |
| Βάρος | 35.00kg |
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 εβδομάδες από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής πληρωμής |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή |
| Όροι παράδοσης | FOB HONGKONG/ ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημέρωση λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού για 36 μήνες |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος |