| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | 808V100-10 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,T/T,Western Union |
Αυτός ο παρεμβολέας σήματος RF υψηλής απόδοσης έχει σχεδιαστεί ειδικά για να μπλοκάρει αποτελεσματικά το 100% των δημοφιλών μοντέλων drone (UAV), συμπεριλαμβανομένων των DJI Phantom 4, Phantom 3 (Professional, Advanced, Standard series), Inspire Series και πολλά άλλα. Εξοπλισμένο με υψηλή ισχύ RF, προσφέρει εξαιρετική απόδοση εμπλοκής, καθιστώντας το ιδανική λύση για σενάρια άμυνας με drone.
| Εύρος Συχνοτήτων | 20-6000MHz/700-2600MHz |
|---|---|
| Συχνότητα | Κινητό τηλέφωνο CDMA/GSM/3G |
| Τύπος Jammer | UAV Drone Jammer |
| Αριθμός καναλιού | 8 |
| Κάθε Bands Power | 75W |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 600W |
| Εύρος εμπλοκής | 30-150μ |
Με εύρος κατευθυντικής εμπλοκής 300~2500 μέτρων, αυτή η συσκευή all-in-one ενσωματώνει 6-8 ζώνες συχνοτήτων, επιτρέποντας ολοκληρωμένο μπλοκάρισμα σήματος για drones, καθώς και σήματα 2G, 3G, 4G και Lojack. Είναι ένα ευέλικτο φορητό jammer με επιλέξιμες λειτουργίες.
| Παράμετρος | Καθέκαστα |
|---|---|
| 2,4G | 2400-2500 MHz |
| 5,8 G | 5725-5850MHz |
| GPS L1 | 1560-1620 MHz |
| 868-920 MHz | 868-916MHz |
| GPS L2~L5 | 1100~1300MHz |
| Wi-Fi 5.2G | 5100-5500MHz |
| WiFi 3.6G | 3500-3600MHz |
| 433 MHz | 433 MHz |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 600W |
| Εύρος εμπλοκής | Έως 2500 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του σήματος του κινητού τηλεφώνου) |
| Τροφοδοτικό | AC 110 ή 220V, DC 12V ή DC 24V (Προαιρετικό) |
| Στοιχεία κεραιών | Καουτσούκ υψηλής τεχνολογίας (8 μονάδες) |
| Διαστάσεις | 450x380x350mm |
| Βάρος | 35,00 κιλά |
| Χρονοδιάγραμμα παράδοσης | 3 εβδομάδες από την ημερομηνία παραλαβής επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και προκαταβολής |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή |
| Όροι Παράδοσης | FOB ΧΟΝΓΚΟΝΓΚ/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Ενημερώσεις λογισμικού | Παρέχονται δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού για 36 μήνες |
| Εκτεταμένη Εγγύηση | Μετά το 4ο Έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος |
Ομάδα Ε&Α με έδρα τις ΗΠΑ:Διαθέτουμε μια ισχυρή και εξαιρετική ομάδα Ε&Α με έδρα τις Ηνωμένες Πολιτείες, αφιερωμένη στην έρευνα και ανάπτυξη νέων προϊόντων. Καθοδηγούμενοι από μια πελατοκεντρική φιλοσοφία, προσπαθούμε να παρέχουμε προϊόντα υψηλής ποιότητας που ικανοποιούν τον πελάτη.
Κατασκευαστής με έδρα την Κίνα:Προσφέρουμε μια πλήρη σειρά προϊόντων εμπλοκής κινητής τηλεφωνίας, από οικονομικές φορητές μονάδες έως συσκευές βιομηχανικής ποιότητας υψηλών προδιαγραφών.
Ως επαγγελματίες ειδικοί στον εξοπλισμό παρεμβολής σήματος και ενίσχυσης σήματος με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στη βιομηχανία, εστιάζουμε σε παρεμβολές κινητών τηλεφώνων, παρεμβολές GPS, παρεμβολές WiFi, παρεμβολές 3G, παρεμβολές 4G, παρεμβολές Lojack, παρεμβολές UHF/VHF, παρεμβολές ραδιοσυχνοτήτων, παρεμβολές ήχου, παρεμβολές ασύρματων παρεμβολών βίντεο/εμπλοκές/εντυπώσεις.
Η ολοκληρωμένη γκάμα προϊόντων μας καλύπτει παρεμβολές GSM, παρεμβολές CDMA, παρεμβολές DCS/PCS, παρεμβολές GPS, παρεμβολές WiFi, παρεμβολές 3G, παρεμβολές ήχου, παρεμβολές ασύρματου βίντεο, επαναλήπτες διπλής ζώνης, επαναλήπτες τριών ζωνών και πολλά άλλα. Οι κατηγορίες προϊόντων περιλαμβάνουν φορητές παρεμβολές, παρεμβολές επιτραπέζιου υπολογιστή, παρεμβολές φυλακών, παρεμβολές οχημάτων, παρεμβολές βόμβας, παρεμβολές IED και παρεμβολές ραδιοσυχνοτήτων.