| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | 808V100-10 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,T/T,Western Union |
| Εύρος Συχνοτήτων | 20-6000MHz/700-2600MHz |
| Συχνότητες στόχου | Κινητό τηλέφωνο CDMA/GSM/3G |
| Τύπος Jammer | UAV Drone Jammer |
| Αριθμός καναλιού | 8 |
| Κάθε Μπάντα Ισχύς | 75W |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 600W |
| Εύρος εμπλοκής | 30-150μ |
| Μπάντα 2.4G | 2400-2500 MHz |
| Μπάντα 5,8G | 5725-5850MHz |
| GPS L1 | 1560-1620 MHz |
| Ζώνη 868-920MHz | 868-916MHz |
| GPS L2-L5 | 1100-1300 MHz |
| Wi-Fi 5.2G | 5100-5500MHz |
| WiFi 3.6G | 3500-3600MHz |
| Ζώνη 433 MHz | 433 MHz |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 600W |
| Εύρος εμπλοκής | Έως 2500 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του σήματος του κινητού τηλεφώνου) |
| Τροφοδοτικό | AC 110 ή 220V, DC 12V ή DC 24V (Προαιρετικό) |
| Κεραίες | Καουτσούκ υψηλής τεχνολογίας (8 μονάδες) |
| Διαστάσεις | 450x380x350mm |
| Βάρος | 35,00 κιλά |
| Χρόνος Παράδοσης | 3 εβδομάδες από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολής |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή |
| Όροι Παράδοσης | FOB ΧΟΝΓΚΟΝΓΚ/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Ενημερώσεις λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Εκτεταμένη Εγγύηση | 5% του συνολικού κόστους ανά έτος μετά το 4ο έτος |