| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | 808L100-10 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,T/T,Western Union |
| Πεδίο συχνότητας | 20-6000 MHz/700-2600 MHz |
|---|---|
| Καλυψη συχνοτήτων | CDMA/GSM/3G κινητό τηλέφωνο |
| Τύπος παρεμποδιστή | Φορητό παρεμβολικό |
| Αριθμός καναλιού | 7 |
| Κάθε Μπαντ Δύναμη | 50W |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 500W |
| Πεδίο παρεμβολής | 2-90μ |
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
|---|---|
| CH1 | 25-500MHz |
| CH2 | 500-1000MHz |
| CH3 | 1000-2000MHz |
| CH4 | 2000-3000MHz |
| CH5 | 3000-4000MHz |
| CH6 | 4000-5000MHz |
| CH7 | 5000-6000MHz |
| Χρόνος παράδοσης | 3 εβδομάδες από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής πληρωμής |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή |
| Όροι παράδοσης | FOB HONGKONG/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημέρωση λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Επέκταση της εγγύησης | 5% του συνολικού κόστους ετησίως μετά το 4ο έτος |