| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,T/T,Western Union |
| Εύρος Συχνοτήτων | 20-6000MHz/700-2600MHz |
|---|---|
| Κάλυψη συχνότητας | Κινητό τηλέφωνο CDMA/GSM/3G |
| Τύπος Jammer | Φορητό Jammer |
| Αριθμός καναλιού | 7 |
| Κάθε Bands Power | 50W |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 500W |
| Εύρος εμπλοκής | 2-90μ |
| Διεπαφή εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
|---|---|
| CH1 | 25-500 MHz |
| CH2 | 500-1000 MHz |
| CH3 | 1000-2000 MHz |
| CH4 | 2000-3000MHz |
| CH5 | 3000-4000MHz |
| CH6 | 4000-5000MHz |
| CH7 | 5000-6000MHz |
| Περιοχή εμπλοκής | Έως 1000 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του σήματος σε δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Συνολική ισχύς εξόδου | 1300W |
| Τύπος | Jammer οχημάτων |
| Διάσταση | 420×480×130 χλστ |
| Συσκευασία | Ουδέτερη συσκευασία |
| Επιλογές τύπου κεραίας | Κατευθυντικές ή Πανκατευθυντικές Κεραίες |
| Ειδική Τεχνολογία | Αποτρέψτε τις παρεμβολές μεταξύ κάθε ζώνης συχνότητας |
| Περιοχή Εφαρμογής | Ομάδα VIP, EOD, Κυβερνητικά Κτίρια |
| Χρονοδιάγραμμα παράδοσης | 3 εβδομάδες από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολής |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή |
| Όροι Παράδοσης | FOB ΧΟΝΓΚΟΝΓΚ/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Ενημερώσεις λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Εκτεταμένη Εγγύηση | 5% του συνολικού κόστους ανά έτος μετά το 4ο έτος |