| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,T/T,Western Union |
| Εύρος Συχνοτήτων | 20-6000MHz/700-2600MHz |
| Τύπος Jammer | Εμπλοκή βόμβας οχημάτων |
| Αριθμός καναλιού | 11 |
| Κάθε Μπάντα Ισχύς | 50W |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 550W |
| Εύρος εμπλοκής | 15-100μ |
| Κανάλι | Εύρος Συχνοτήτων | Εφαρμογή | Ισχύς εξόδου |
|---|---|---|---|
| CH1 | 20-108 MHz | Ασύρματο, ραδιόφωνο FM | 100W |
| CH2 | 135-174 MHz | Walkie-talkie (VHF) | 100W |
| CH3 | 300-400 MHz | Τηλεχειριστήριο, Drone | 100W |
| CH4 | 400-470 MHz | Walkie-talkie (UHF), Συναγερμός αυτοκινήτου | 100W |
| CH5 | 851-894 MHz | CDMA | 100W |
| CH6 | 925-960 MHz | GSM | 100W |
| CH7 | 1570-1580 MHz | GPS L1 | 50W |
| CH8 | 1805-1920MHz | DCS, PCS | 100W |
| CH9 | 2110-2170 MHz | WCDMA | 50W |
| CH10 | 2400-2485 MHz | WiFi, Drone, Bluetooth | 50W |
| CH11 | 5725-5850MHz | WiFi, Drone | 15W |
| Ακτίνα εμπλοκής | 50-800M (διαφέρει ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Κωδικός HS | 8543709200 |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 600-1200W |
| Κατανάλωση ρεύματος | 330W |
| Διάσταση | 640×540×550 χλστ |
| Βάρος | 75 κιλά |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20℃ έως +55℃ |
| Υγρασία | 5%-95% |
| Ισχύς εξόδου | 915 Watt |
| Εσωτερική Διαμόρφωση | Συχνότητα αναπήδησης FM |
| Πηγή σήματος | VCO Synthesized |
| Τροφοδοτικό | AC110-240V, 24V ή 48V DC |
| Ενότητες ανά μονάδα | 11 |
| Κεραία | Εξωτερική πανκατευθυντική για 360° |
| Ώρες Λειτουργίας | Απεριόριστος |
| Χρόνος Παράδοσης | 3 εβδομάδες από την επιβεβαιωμένη παραγγελία |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή |
| Όροι Παράδοσης | FOB ΧΟΝΓΚΟΝΓΚ/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Ενημερώσεις λογισμικού | Δωρεάν για 36 μήνες |