| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,T/T,Western Union |
| Εύρος Συχνοτήτων | 20-6000MHz/700-2600MHz |
| Τύπος Jammer | Εμπλοκή βόμβας οχημάτων |
| Αριθμός καναλιού | 13 |
| Κάθε Μπάντα Ισχύς | 50W |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 650 W |
| Εύρος εμπλοκής | 15-100μ |
| Τροφοδοτικό | 50-60Hz, 100-240V AC |
| Βάρος | Περίπου 45 κιλά |
| Διαστάσεις | 625×500×700 χλστ |
| Κανάλι | Εύρος Συχνοτήτων | Έξοδος RF |
|---|---|---|
| CH1 | 20-80 MHz | 100W |
| CH2 | 80-200 MHz | 100W |
| CH3 | 200-500 MHz | 100W |
| CH4 | 500-1000 MHz | 50W |
| CH5 | 1000-1500 MHz | 50W |
| CH6 | 1500-2000 MHz | 50W |
| CH7 | 2000-2500MHz | 50W |
| CH8 | 2500-3000 MHz | 50W |
| CH9 | 870-880MHz | 50W |
| CH10 | 935-960 MHz | 50W |
| CH11 | 1805-1920MHz | 50W |
| CH12 | 935-960 MHz | 50W |
| CH13 | 2400-2500 MHz | 50W |
| Χρόνος Παράδοσης | 1-2 μήνες |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή |
| Όροι Παράδοσης | FOB ΧΟΝΓΚΟΝΓΚ/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Ενημερώσεις λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |