| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,T/T,Western Union |
| Πεδίο συχνότητας | 20-6000 MHz/700-2600 MHz |
| Τύπος παρεμποδιστή | Συσκευή παρεμβολής βόμβας οχήματος |
| Αριθμός καναλιού | 13 |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 650W |
| Πεδίο παρεμβολής | 15-100 μέτρα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Βάρος | Περίπου 45 kg (με ολικοκατευθυντική κεραία) |
| Μέγεθος | 625 × 500 × 700 mm |
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου | Δύναμη εξόδου RF |
|---|---|---|
| CH1 | 20-80MHz | 100W |
| CH2 | 80-200MHz | 100W |
| CH3 | 200-500MHz | 100W |
| CH4 | 500-1000MHz | 50W |
| CH5 | 1000-1500MHz | 50W |
| CH6 | 1500-2000MHz | 50W |
| CH7 | 2000-2500MHz | 50W |
| CH8 | 2500-3000MHz | 50W |
| CH9 | 870-880MHz | 50W |
| CH10 | 935-960MHz | 50W |
| CH11 | 1805-1920MHz | 50W |
| CH12 | 935-960MHz | 50W |
| CH13 | 2400-2500MHz | 50W |
| Εποχή εγγύησης | 36 μήνες |
| Ενημέρωση λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Επέκταση της εγγύησης | 5% του συνολικού κόστους ετησίως μετά το 4ο έτος |
| Χρόνος παράδοσης | 1-2 μήνες από την επιβεβαίωση της παραγγελίας |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή |
| Όροι παράδοσης | FOB HONGKONG/ΗΠΑ |