| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,T/T,Western Union |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας | 20-6000 MHz / 700-2600 MHz |
| Τύπος παρεμποδιστή | Συσκευή παρεμβολής βόμβας οχήματος |
| Αριθμός καναλιού | 10 |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 330W |
| Πεδίο παρεμβολής | 15-100m (ανάλογα με την τοπική ένταση του σήματος) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 110-240V |
| Μέγεθος | 640 × 540 × 550 mm |
| Βάρος | 75 κιλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +55°C |
| Η υγρασία | 5% έως 95% |
| Διάδρομος | Πεδίο συχνότητας | Εφαρμογή | Δύναμη εξόδου |
|---|---|---|---|
| CH1 | 20-108MHz | Ασύρματο, ραδιόφωνο FM | 100W |
| CH2 | 135-174MHz | Ασύρματη τηλεπικοινωνία | 100W |
| CH3 | 300-400MHz | Απομακρυσμένο έλεγχο, Drone | 100W |
| CH4 | 400-470MHz | Ασύρματο (UHF), συναγερμός αυτοκινήτου | 100W |
| CH5 | 851-894MHz | CDMA | 100W |
| CH6 | 925-960MHz | GSM | 100W |
| CH7 | 1570-1580MHz | GPS L1 | 50W |
| CH8 | 1805-1920MHz | DCS, PCS | 100W |
| CH9 | 2110-2170MHz | WCDMA | 50W |
| CH10 | 2400-2485MHz | WIFI, Drone, Bluetooth | 50W |
| Χαρακτηριστικό | Περιγραφή |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου | 915 Βατ |
| Εσωτερική διαμόρφωση | Συχνότητα άλματος FM |
| Πηγή σήματος | Συνθετική VCO |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δύναμη λειτουργίας: |
| Μονούλες ανά μονάδα | 11 |
| Έλεγχος | Ενεργοποίηση/Εκκκλεισμός με διακόπτη |
| Άντενα | Εξωτερική ολικοκατευθυντική για κάλυψη 360° |
| Προστατευτές ενισχυτών ισχύος | Πλήρης προστατευτής VSWR |
| Ώρες λειτουργίας | Απεριόριστο |
| Άρθρο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 εβδομάδες από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής πληρωμής |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή |
| Όροι παράδοσης | FOB HONGKONG/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημέρωση λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Επέκταση της εγγύησης | 5% του συνολικού κόστους ετησίως μετά το 4ο έτος |