| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,T/T,Western Union |
Αυτός ο φορητός υψηλής ισχύος πολλαπλής ζώνης παρεμβολής διαθέτει 8 ανεξάρτητα κανάλια με συνολική ισχύ εξόδου 400W, σχεδιασμένο ειδικά για προστασία VIP και εφαρμογές επιβολής του νόμου.Ο αδιάβροχος εξοπλισμός απομόνωσης RF του οχήματος παρέχει ολοκληρωμένο αποκλεισμό σήματος σε πολλαπλές ζώνες συχνοτήτων.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας | 20-6000 MHz/700-2600 MHz |
| Στόχος συχνότητες | CDMA/GSM/3G κινητό τηλέφωνο |
| Τύπος παρεμποδιστή | Συσκευή παρεμβολής βόμβας οχήματος |
| Αριθμός καναλιού | 10 |
| Κάθε ισχύς ζώνης | 50W |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 330W |
| Πεδίο παρεμβολής | 15-100 μέτρα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 110-240V |
| Διασύνδεση εξόδου | Πεδίο συχνότητας | Εφαρμογή | Δύναμη εξόδου |
|---|---|---|---|
| CH1 | 20-108MHz | Ασύρματο, ραδιόφωνο FM | 100W |
| CH2 | 135-174MHz | Ασύρματη τηλεπικοινωνία | 100W |
| CH3 | 300-400MHz | Απομακρυσμένο έλεγχο, Drone | 100W |
| CH4 | 400-470MHz | Ασύρματο (UHF), συναγερμός αυτοκινήτου | 100W |
| CH5 | 851-894MHz | CDMA | 100W |
| CH6 | 925-960MHz | GSM | 100W |
| CH7 | 1570-1580MHz | GPS L1 | 50W |
| CH8 | 1805-1920MHz | DCS, PCS | 100W |
| CH9 | 2110-2170MHz | WCDMA | 50W |
| CH10 | 2400-2485MHz | WIFI, Drone, Bluetooth | 50W |
| CH11 | 5725-5850MHz | WIFI, Drone | 15W |
| Ράδιο παρεμβολής | 50-800M (εξαρτάται από την ένταση του σήματος σε δεδομένη περιοχή) |
| Κωδικός ΕΣ | 8543709200 |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 600-1200W |
| Κατανάλωση ενέργειας | 330W |
| Τύπος | Διακόπτης οχήματος |
| Διάσταση | 640 × 540 × 550 mm |
| Συσκευή | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC110-240V |
| Βάρος | 75 κιλά |
| Η υγρασία | 5% έως 95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +55°C |
| Χαρακτηριστικό | Περιγραφή |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου | 915 Βατ |
| Εσωτερική διαμόρφωση | Συχνότητα άλματος FM |
| Πηγή σήματος | Συνθετική VCO |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δύναμη λειτουργίας: |
| Μονούλες ανά μονάδα | 11 |
| Έλεγχος | Ενεργοποίηση/Εκκκλεισμός με διακόπτη |
| Παρακολούθηση. | Ρυθμισμένη ισχύς εξόδου με διακόπτη DIP |
| Άντενα | Εξωτερική ολικής κατευθύνσεως για 360° |
| Προστατευτές ενισχυτών ισχύος | Πλήρης προστατευτής VSWR |
| Ώρες λειτουργίας | Απεριόριστο |
| Χρονοδιάγραμμα | Υπόθεση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 εβδομάδες από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής πληρωμής |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή |
| Όροι παράδοσης | FOB HONGKONG/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημέρωση λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Επέκταση της εγγύησης | 5% του συνολικού κόστους ετησίως μετά το 4ο έτος |