| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | 808W120-10 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T,Western Union |
| Δίαυλοι εξόδου | 10 Δίαυλοι |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 600 W |
| Ενίσχυση ενιαίου καναλιού | 50W ανά κανάλι |
| Τύπος κεραίας | Εξωτερική υψηλή αύξηση ολικής κατεύθυνσης |
| Κέρδος κεραίας | 4-5 dBi |
| Πεδίο προστασίας | 50-500 μέτρα (ανοιχτή περιοχή) |
| Εισφορά ισχύος | Δρομολογητής: |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 24V 30AH μπαταρία αναμονής |
| Χρόνος λειτουργίας της μπαταρίας | 90-180 λεπτά |
| Μέγεθος | 30 × 45 × 15 cm (χωρίς κεραία) |
| Καθαρό βάρος | 25 κιλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C ~ +50°C |
| Σύστημα ψύξης | Ευφυής ενεργός ψύξη με φίλτρο αέρα |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| CDMA 800 | 851-894 MHz |
| GSM 900 | 925-960 MHz |
| DCS 1800 | 1800-1880 MHz |
| PHS 1900 | 1920-1990 MHz |
| 3G 2100 (UMTS) | 2110-2170 MHz |
| WiFi 2.4G / Bluetooth | 2400-2500 MHz |
| WiFi 3.6G | 3500-3600 MHz |
| WiFi 5.2G | 5100-5500 MHz |
| WiFi 5.8G | 5725-5850 MHz |
| 4G LTE 700M (ΗΠΑ) | 725-770 MHz |
| 4G LTE 800M (ΕΕ) | 790-826 MHz |
| 4G WiMAX (ΗΠΑ) | 2300-2400 MHz |
| 4G WiMAX (ΕΕ) | 2620-2690 MHz |
| GPS L1 | 1500-1600 MHz |
| GPS L2 | 1200-1300 MHz |
| GPS L3 | 1300-1400 MHz |
| GPS L4 | 1100-1200 MHz |
| Επενδύσεις | 135-174 MHz |
| UHF | 400-470 MHz |
| Εντοπιστής | 167-175 MHz |
| ΡΔ 315MHz | 315 MHz |
| Ραδιοσυχνότητα 433MHz | 433 MHz |
| ΡΔ 868MHz | 868 MHz |
| Χρόνος παράδοσης | 3 εβδομάδες από την επιβεβαίωση της παραγγελίας |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή |
| Όροι παράδοσης | FOB HONGKONG/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημέρωση λογισμικού | Δωρεάν για 36 μήνες |
| Επέκταση της εγγύησης | 5% του συνόλου ετησίως μετά το τέταρτο έτος |