| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | 808W300-6 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T,Western Union |
| Προσδιορισμός | Καθέκαστα |
|---|---|
| Κανάλια εξόδου | 6 κανάλια |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 300W |
| Μονοκαναλική ισχύς | 50W ανά κανάλι |
| Τύπος κεραίας | External High Gain Omni Directional |
| Κέρδος κεραίας | 4-5 dBi |
| Εύρος θωράκισης | 25-300 μέτρα (ανοιχτός χώρος) |
| Είσοδος ισχύος | AC 100-240V / DC 24V |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | Μπαταρία αναμονής 24V 30AH |
| Χρόνος λειτουργίας μπαταρίας | 90-180 λεπτά |
| Διαστάσεις | 30 × 45 × 15 cm (χωρίς κεραία) |
| Καθαρό Βάρος | 25 κιλά |
| Θερμοκρασία εργασίας | -10℃ ~ +50℃ |
| Σύστημα ψύξης | Έξυπνη ενεργή ψύξη με φίλτρο αέρα |
| Εγγύηση | 36 Μήνες |
| Ορος | Καθέκαστα |
|---|---|
| Χρόνος Παράδοσης | 3 εβδομάδες από την επιβεβαιωμένη παραγγελία |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή |
| Όροι Παράδοσης | FOB ΧΟΝΓΚΟΝΓΚ/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Ενημερώσεις λογισμικού | Δωρεάν για 36 μήνες |
| Εκτεταμένη Εγγύηση | 5% του συνόλου ανά έτος μετά το 4ο έτος |