| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | 808L100-7 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,T/T,Western Union |
| Εύρος Συχνοτήτων | 20-6000MHz/700-2600MHz |
| Συχνότητα | Κινητό τηλέφωνο CDMA/GSM/3G |
| Τύπος Jammer | Φορητό Jammer |
| Αριθμός καναλιού | 7 |
| Κάθε Bands Power | 50W |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 350 W |
| Εύρος εμπλοκής | 2-90μ |
| Διεπαφή εξόδου | Συχνότητα ζώνης ασπίδας | Ισχύς εξόδου RF | Ισχύς εξόδου/Κανάλι |
|---|---|---|---|
| CH1 | 851-894 MHz | 46 dBm | 17 dBm/30 KHz (λεπτά) |
| CH2 | 1805-1880 MHz | 46 dBm | 14 dBm/30 KHz (λεπτά) |
| CH3 | 2110-2170 MHz | 46 dBm | 15,5 dBm/30KHz(λεπτά) |
| CH4 | 2100-2170 MHz | 46 dBm | 15,5 dBm/30KHz(λεπτά) |
| CH5 | 2300-2400 MHz | 46 dBm | 15,5 dBm/30KHz(λεπτά) |
| CH6 | 2400-2500 MHz | 46 dBm | 15,5 dBm/30KHz(λεπτά) |
| CH7 | 925-960 MHz | 46 dBm | 17,5 dBm/30KHz(λεπτά) |
| Χρόνος Παράδοσης | 1 μήνας από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολής |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή |
| Όροι Παράδοσης | FOB ΧΟΝΓΚΟΝΓΚ/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Ενημερώσεις λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Εκτεταμένη Εγγύηση | 5% του συνολικού κόστους ανά έτος μετά το 4ο έτος |