| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | 808L100-5 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,T/T,Western Union |
| Πεδίο συχνότητας | 20-6000 MHz/700-2600 MHz |
| Συχνότητα | CDMA/GSM/3G κινητό τηλέφωνο |
| Τύπος παρεμποδιστή | Φορητό παρεμβολικό |
| Αριθμός καναλιού | 5 |
| Κάθε Μπαντ Δύναμη | 40W |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 200W |
| Πεδίο παρεμβολής | 2-90μ |
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα ζώνης ασπίδας | Δύναμη εξόδου RF | Δύναμη εξόδου/κανάλι |
|---|---|---|---|
| CH1 | 851-894 MHz | 15w | 17 dBm/30KHz ((min) |
| CH2 | 1805-1880 MHz | 15w | 14 dBm/30KHz ((min) |
| CH3 | 2110-2170 MHz | 15w | 15.5 dBm/30KHz ((min) |
| CH4 | 2100-2170 MHz | 15w | 15.5 dBm/30KHz ((min) |
| CH5 | 925-960 MHz | 15w | 17.5 dBm/30KHz ((min) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC110-220V |
| Περιοχή προστασίας | 30-500M (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος κινητού δικτύου) |
| Κατανάλωση ενέργειας | 200W |
| Βάρος | 12 κιλά |
| Μέγεθος | 390 × 390 × 240 mm |
| Η υγρασία | 30% έως 95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 έως +55 βαθμούς Κελσίου |
| Χρόνος παράδοσης | 1 μήνα από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολής |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή |
| Όροι παράδοσης | FOB HONGKONG/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημέρωση λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε επιπλέον έτος |