| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | 808L100-5 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,T/T,Western Union |
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Εύρος Συχνοτήτων | 20-6000MHz/700-2600MHz |
| Τύπος Jammer | Φορητό Jammer |
| Αριθμός καναλιού | 5 |
| Κάθε Μπάντα Ισχύς | 80W |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 480 W |
| Εύρος εμπλοκής | 2-90μ |
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Αριθμός ζωνών συχνότητας | Έως 5 ζώνες (Προσαρμοσμένη προαιρετική επιλογή) |
| CDMA/TDMA + Nextel | 851-894 MHz |
| AMPS / GSM850 | 869-894 MHz |
| GSM | 925-960 MHz |
| Υψηλό GSM/DCS | 1805-1880 MHz |
| PCS / GSM1900 + PHS | 1930-1990 MHz |
| UMTS (3G) | 2110-2170 MHz |
| Σύστημα κινητού τηλεφώνου CDMA450 | 430-450 MHz / 460-470 MHz |
| Επικοινωνία Η/Υ | 2,4 GHz WLAN / Bluetooth / Wi-Fi |
| Δορυφορική Επικοινωνία | Thuraya, Iridium, Elipso, Inmarsat, GlobalStar, Aces, Odyssey, GPS |
| Ισχύς εξόδου μονής ζώνης | 12-20W ανά μπάντα |
| Max Single Module Power | 80W |
| Μέγιστη συνολική κατανάλωση ενέργειας | 480W |
| Τάση τροφοδοτικού εισόδου | AC 110V / 230V |
| Επίπεδο Ρύθμισης Ισχύος | 16 επίπεδα ρυθμιζόμενα |
| Χρόνος λειτουργίας μπαταρίας (πλήρης φόρτιση) | 2 ώρες |
| Εύρος ακτίνας αποκλεισμού | Έως 180 μέτρα (Ισχύς σήματος ≤ -75dbm) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10℃ ~ +50℃ |
| Υγρασία εργασίας | Έως 80% |
| Υλικό Στέγασης | Μεταλλικό περίβλημα |
| Διάσταση προϊόντος (Χωρίς κεραία) | 56 × 45,5 × 26,5 εκ |
| Καθαρό Βάρος | Έως 28 KG |
| Σύστημα ψύξης | Ενεργή έξυπνη ψύξη με ενσωματωμένο φίλτρο αέρα |
| Τύπος κεραίας | Εξωτερική κατευθυντική κεραία υψηλής απολαβής |
| Κέρδος κεραίας | 3-4 dBi (Omni κατευθυντικό, χωρίς καλώδιο) |
| Είδος | Καθέκαστα |
|---|---|
| Χρόνος Παράδοσης | 1-2 μήνες από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και την προκαταβολή |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή |
| Όροι Παράδοσης | FOB ΧΟΝΓΚΟΝΓΚ/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Ενημερώσεις λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Εκτεταμένη Εγγύηση | 5% του συνολικού κόστους ανά έτος μετά το 4ο έτος |