| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | 808L100-6 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,T/T,Western Union |
| Εύρος Συχνοτήτων | 20-6000MHz / 700-2600MHz |
| Τύπος Jammer | Φορητό Jammer |
| Αριθμός καναλιού | 6 |
| Κάθε Μπάντα Ισχύς | 60W |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 320W |
| Εύρος εμπλοκής | 2-90 μέτρα |
| Κανάλι | Εύρος Συχνοτήτων |
|---|---|
| CH1 | CDMA850: 850-894MHz |
| CH2 | GSM900: 925-960MHz |
| CH3 | DCS1800: 1805-1880MHz |
| CH4 | PCS1900: 1920-1990MHz |
| CH5 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH6 | GPS: 1500-1600 MHz |
| CH7 | WiFi: 2400-2500 MHz |
| Ισχύς εξόδου | Έως 230-250 Watt |
| Ακτίνα εύρους | Έως 200 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Χρόνος λειτουργίας μπαταρίας | 1 ώρα |
| Αριθμός ενότητας Jammer | 7 |
| Μέγεθος (χωρίς κεραία) | 56 × 45,5 × 26,5 mm |
| Συνολικό βάρος συστήματος | Έως 30 κιλά |
| Τάση τροφοδοσίας | 230VAC / ~110VA |
| Κατανάλωση ρεύματος | Μέγιστη ισχύς: 700W |
| Υγρασία | Έως 80% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως +50°C |
| Ρύθμιση ισχύος | Ποτενσιόμετρο πολλαπλών επιπέδων |
| Σύστημα ψύξης | Ενεργό «έξυπνο» με ενσωματωμένο φίλτρο εισερχόμενου αέρα |
| Τύπος κεραίας | Εξωτερική πανκατευθυντική κεραία υψηλής απολαβής |
| Χρόνος Παράδοσης | 1 μήνας από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολής |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή |
| Όροι Παράδοσης | FOB ΧΟΝΓΚΟΝΓΚ / Η.Π.Α |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Ενημερώσεις λογισμικού | Παρέχονται δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Εκτεταμένη Εγγύηση | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνολικού κόστους ανά έτος |