| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | 808L100-6 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,T/T,Western Union |
| Εύρος Συχνοτήτων | 20-6000MHz/700-2600MHz |
| Συχνότητα | Κινητό τηλέφωνο CDMA/GSM/3G |
| Τύπος Jammer | Φορητό Jammer |
| Αριθμός καναλιού | 6 |
| Κάθε Bands Power | 50W |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 300W |
| Εύρος εμπλοκής | 2-90μ |
| Κανάλι | Συχνότητα εξόδου |
|---|---|
| CH1 | CDMA850: 850-894MHz |
| CH2 | GSM900: 925-960MHz |
| CH3 | DCS1800: 1805-1880MHz |
| CH4 | PCS1900: 1920-1990MHz |
| CH5 | 3G 2110MHz-2170MHz |
| CH6 | GPS: 1500-1600 MHz |
| CH7 | WiFi: 2400-2500 MHz |
| Ισχύς εξόδου | Έως 230 Watt-250 Watt |
| Ακτίνα εύρους | Έως 200 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του σήματος σε δεδομένη περιοχή) |
| Χρόνος λειτουργίας μπαταρίας | 1 ώρα |
| Αριθμός ενότητας Jammer | 7 |
| Μέγεθος (χωρίς κεραία) | 56*45,5*26,5mm |
| Συνολικό βάρος συστήματος | Έως 30 KG |
| Τάση τροφοδοσίας | 230VAC/~110VA |
| Κατανάλωση ρεύματος | Μέγιστη ισχύς: 700W |
| Υγρασία | Έως 80% |
| Θερμοκρασίες λειτουργίας | -10°C έως +50°C |
| Ρύθμιση ισχύος | Ποτενσιόμετρο πολλαπλών επιπέδων |
| Σύστημα ψύξης | Ενεργό «έξυπνο» με ενσωματωμένο φίλτρο εισερχόμενου αέρα |
| Τύπος κεραίας | Εξωτερική κατευθυντική κεραία Omni υψηλής απολαβής |
| Επιλογές εγκατάστασης | Τοποθέτηση στο αυτοκίνητο, πέντε λωρίδες, θήκη πελεκάνου, φορητή σχεδίαση με εσωτερική μπαταρία |
| Χρονοδιάγραμμα παράδοσης | 1 μήνας από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολής |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή |
| Όροι Παράδοσης | FOB ΧΟΝΓΚΟΝΓΚ/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Ενημερώσεις λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού για 36 μήνες |
| Εκτεταμένη Εγγύηση | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε επιπλέον έτος |