| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | 808L100-10 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,T/T,Western Union |
| Πεδίο συχνότητας | 20-6000 MHz/700-2600 MHz |
| Τύπος παρεμποδιστή | Φορητό παρεμβολικό |
| Αριθμός καναλιού | 10 |
| Κάθε ισχύς ζώνης | 60W |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 600W |
| Πεδίο παρεμβολής | 2-90μ |
| CH1 | CDMA/GSM: 851-960MHz |
| CH2 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH3 | PCS: 1930-1990MHz |
| CH4 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH5 | 4G LTE: (ΗΠΑ:725-770MHz) ή (Ευρώπη:790-826MHz) |
| CH6 | 4G Wimax: (ΗΠΑ:2345-2400MHz) ή (Ευρώπη:2620-2690MHz) |
| CH7 | WiFi 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH8 | WiFi 5.8G: 5200-5800MHz |
| CH9 | Η συχνότητα VHF 135-175MHz (προαιρετική) |
| CH10 | UHF 400-470MHz (προαιρετική συχνότητα) |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 600W |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 500m (ανάλογα με την ένταση του σήματος σε δεδομένη περιοχή) |
| Εξωτερικές κεραίες | Αντενές διπλού καναλιού με κατευθυντήρα που καλύπτουν όλες τις TX συχνότητες (μόνο κατωτέρω σύνδεση) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος | Δύναμη εκπομπής |
| Μέγεθος | 420×480×230 mm |
| Χρόνος παράδοσης | 1 μήνα από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολής |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή |
| Όροι παράδοσης | FOB HONGKONG/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημέρωση λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε επιπλέον έτος |