| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | 808L100-10 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,T/T,Western Union |
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Εύρος Συχνοτήτων | 20-6000MHz/700-2600MHz |
| Τύπος Jammer | Φορητό Jammer |
| Αριθμός καναλιού | 10 |
| Κάθε Μπάντα Ισχύς | 50W |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 500W |
| Εύρος εμπλοκής | 2-90μ |
| Κανάλι | Εύρος Συχνοτήτων | Θωρακισμένος τύπος σήματος | Εξουσία |
|---|---|---|---|
| CH1 | 800-960 MHz | GSM 900, CDMA, 2G | 160W |
| CH2 | 1700-2200 MHz | 3G, 4G LTE | 160W |
| CH3 | 2300-2485 MHz | WiFi 2.4G, Bluetooth | 160W |
| CH4 | 2500-2700 MHz | 4G LTE Band 7/40 | 160W |
| CH5 | 3400-3800 MHz | 5G NR n77/n78 | 160W |
| CH6 | 5150-5850 MHz | WiFi 5.8G, Έλεγχος Drone | 160W |
| CH7 | 1170-1580 MHz | GPS L1/L2, GLONASS | 160W |
| CH8 | 400-500 MHz | Walkie-talkie, LoRa | 160W |
| CH9 | 700-800 MHz | 4G LTE Band 12/17 | 160W |
| CH10 | 2400-2500 MHz | Σύνδεσμος βίντεο drone | 160W |
| Είδος | Καθέκαστα |
|---|---|
| Χρόνος Παράδοσης | 1-2 μήνες από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και την προκαταβολή |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή |
| Όροι Παράδοσης | FOB ΧΟΝΓΚΟΝΓΚ/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Ενημερώσεις λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Εκτεταμένη Εγγύηση | 5% του συνολικού κόστους ανά έτος μετά το 4ο έτος |