| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT-10W |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου | 10-100W |
| Πεδίο παρεμβολής | 50-500M (η ένταση του σήματος πρέπει να είναι < -80dB στην τοποθεσία) |
| Καλυπτόμενα πρότυπα διεπαφών | Εφαρμογή των προδιαγραφών που καθορίζονται στο παράρτημα I του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 765/2008 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Αυτόματη μετάβαση 50/60 Hz AC 100-240V σε DC 12V |
| Θέρμανση λειτουργίας | -10°C έως +60°C |
| Η υγρασία | 95% μη συμπυκνωτικό |
| Άντενα | Αντίθετα, η αντίστοιχη μέθοδος δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί. |
| Μονούλες παρεμβολής | 12 |
| Μέγεθος συσκευής | 38.5cm (L) × 43cm (W) × 26,5cm (H) |
| Βάρος | 1 χιλιόγραμμα |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C έως +70°C |