| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT-10W |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Δύναμη εξόδου | 10-100W |
| Πεδίο παρεμβολής | 50-500M (οπτική ένταση σήματος < -80dB) |
| Καλυπτόμενα πρότυπα | Εφαρμογή των προδιαγραφών που καθορίζονται στο παράρτημα I του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 765/2008 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 50/60 Hz AC 100-240V έως DC 12V (αυτόματη εναλλαγή) |
| Θέρμανση λειτουργίας | -10°C έως +60°C |
| Η υγρασία | 95% μη συμπυκνωτικό |
| Άντενα | Αντίθετα, η αντίστοιχη μέθοδος δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί. |
| Μέγεθος συσκευής | 38.5cm (L) × 43cm (W) × 26,5cm (H) |
| Βάρος | 1 χιλιόγραμμα |
| Μονούλες παρεμβολής | 12 |