| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT-10W |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Προσδιορισμός | Καθέκαστα |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 10-100W |
| Εύρος εμπλοκής | 50-500M (ένταση σήματος < -80db στη θέση) |
| Καλυπτόμενα Πρότυπα | AMPS, N-AMPS, NMT, TACS, GSM, CDMA, TDMA, IDEN, UMTS |
| Τροφοδοτικό | 50/60 Hz AC 100-240V σε DC 12V (Αυτόματη εναλλαγή) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως +60°C |
| Υγρασία | 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Κεραία | Patch Antenna - Κερδίστε 5 dBi ανά ζώνη |
| Ενότητες Jammer | 12 |
| Διαστάσεις συσκευής | 38,5 cm (Μ) × 43 cm (Π) × 26,5 cm (Υ) |
| Βάρος | 1 κιλό |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως +70°C |
| Ζώνη συχνότητας | Τεχνολογία | Εξουσία |
|---|---|---|
| 758-803 MHz | 4G LTE11 | 10-100W |
| 850-960 MHz | GSM CDMA | 10-100W |
| 1805-1880 MHz | PCS | 10-100W |
| 2100-2180 MHz | 3G | 10-100W |
| 2300-2400 MHz | 4G1 | 10-100W |
| 2570-2690 MHz | 4G2 | 10-100W |
| 3300-3400MHz | 5G | 10-100W |
| 3400-3600MHz | 5G 2 | 10-100W |
| 3600-3800MHz | 5G 3 | 10-100W |
| 4800-5000 MHz | 5G 4 | 10-100W |
| 2400-2500 MHz | WiFi 2.4G | 10-100W |
| 5725-5850MHz | WiFi 5,8G | 10-100W |