| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT-10W |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Αυτή η μονάδα παρεμβολών ραδιοσυχνοτήτων διπλού καναλιού υψηλής ισχύος διαθέτει ενσωματωμένες κεραίες για ολοκληρωμένο μπλοκάρισμα σήματος σε δίκτυα GSM, CDMA, 3G, 4G και 5G. Σχεδιασμένο με υψηλή ισχύ εξόδου 50W και προηγμένο σύστημα ψύξης, εξασφαλίζει αξιόπιστη λειτουργία 24/7 για κρίσιμες εφαρμογές ασφάλειας.
| Προσδιορισμός | Καθέκαστα |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 10-100W |
| Εύρος εμπλοκής | 50-500 μέτρα (η ένταση του σήματος πρέπει να είναι < -80dB στη θέση) |
| Καλυπτόμενα Πρότυπα | AMPS, N-AMPS, NMT, TACS, GSM, CDMA, TDMA, IDEN, UMTS |
| Τροφοδοτικό | Αυτόματη εναλλαγή 50/60 Hz AC 100-240V σε DC 12V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως +60°C |
| Υγρασία | 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Κεραία | Patch Antenna - Κερδίστε 5 dBi ανά ζώνη |
| Διαστάσεις συσκευής | 38,5 cm (Μ) × 43 cm (Π) × 26,5 cm (Υ) |
| Βάρος | 1 κιλό |
Αποκλείει μόνο τις συχνότητες κατερχόμενης ζεύξης χωρίς να επηρεάζει τα σήματα ανοδικής ζεύξης
Ο αερόψυκτος σχεδιασμός επιτρέπει τη συνεχή λειτουργία 24/7
Γρήγορη εγκατάσταση και ανάπτυξη για διάφορα σενάρια ασφαλείας
| Ζώνη συχνότητας | Τεχνολογία | Έξοδος ισχύος |
|---|---|---|
| 758-803 MHz | 4G LTE11 | 10-100W |
| 850-960 MHz | GSM CDMA | 10-100W |
| 1805-1880 MHz | PCS | 10-100W |
| 2100-2180 MHz | 3G | 10-100W |
| 2300-2400MHz | 4G1 | 10-100W |
| 2570-2690 MHz | 4G2 | 10-100W |
| 3300-3400MHz | 5G | 10-100W |
| 3400-3600MHz | 5G 2 | 10-100W |
| 3600-3800MHz | 5G 3 | 10-100W |
| 4800-5000 MHz | 5G 4 | 10-100W |
| 2400-2500 MHz | WiFi 2.4G | 10-100W |
| 5725-5850MHz | WiFi 5,8G | 10-100W |