| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT-10W |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ισχύς εξόδου | 10-100W |
| Εύρος εμπλοκής | 50-500M (η ένταση του σήματος πρέπει να είναι < -80dB στη θέση) |
| Καλυπτόμενα Πρότυπα | AMPS, N-AMPS, NMT, TACS, GSM, CDMA, TDMA, IDEN, UMTS |
| Τροφοδοτικό | 50/60 Hz AC 100-240V σε DC 12V (αυτόματη εναλλαγή) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως +60°C |
| Υγρασία | 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Κεραία | Patch Antenna - Κερδίστε 5 dBi ανά ζώνη |
| Διαστάσεις συσκευής | 38,5 cm (Μ) × 43 cm (Π) × 26,5 cm (Υ) |
| Βάρος | 1 κιλό |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως +70°C |