| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT-10W |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Ιδανικό για φορητές εφαρμογές εγκατάστασης, εγκατάσταση σε όχημα ή σταθερή εγκατάσταση με συμπαγές διαστάσεις.
340-390MHz 100W RF Ενίσχυσης Δύναμης Μονάδα για Παρεμπόδιση Σημείων.και ζώνες συχνοτήτων 5G ταυτόχρονα.
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου | 10-100W |
| Πεδίο παρεμβολής | 50-500M (η ένταση του σήματος πρέπει να είναι < -80db στην τοποθεσία) |
| Πρότυπα διεπαφής κάλυψης | Εφαρμογή των προδιαγραφών που καθορίζονται στο παράρτημα I του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 765/2008 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 50/60 Hz AC 100-240V έως DC 12V (αυτόματη εναλλαγή) |
| Θέρμανση λειτουργίας | -10°C έως +60°C |
| Η υγρασία | 95% μη συμπυκνωτικό |
| Άντενα | Αντίθετα, η αντίστοιχη μέθοδος δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί. |
| Διάμετροι συσκευασίας | 385 ((L) × 340 ((W) × 280 ((H) mm |
| TX Συχνότητα | Εξόρυξη ισχύος |
|---|---|
| 758-803MHz 4G LTE11 | 10-100W |
| 850-960MHz GSM CDMA | 10-100W |
| 1805-1880MHz PCS | 10-100W |
| 2100-2180MHz 3G | 10-100W |
| 2300-2400MHz 4G1 | 10-100W |
| 2570-2690MHz 4G2 | 10-100W |
| 3300-3400MHz 5G | 10-100W |
| 3400-3600MHz 5G 2 | 10-100W |
| 3600-3800MHz 5G 3 | 10-100W |
| 4800-5000MHz 5G 4 | 10-100W |
| 2400-2500MHz WIFI 2.4G | 10-100W |
| 5725-5850MHz WIFI 5.8G | 10-100W |
Αίθουσες συνεδριάσεων, εγκαταστάσεις πετρελαίου και φυσικού αερίου, νοσοκομεία, θέατρα, στούντιο ηχογράφησης, τράπεζες, αίθουσες δημοπρασιών συμβάσεων, εκκλησίες, αίθουσες συνεδριάσεων, τάξεις, εγκαταστάσεις δοκιμών, υπηρεσίες ασφαλείας,στρατιωτικές μονάδες, μυστικές υπηρεσίες, αίθουσες συνέντευξης Τύπου, βιβλιοθήκες, μουσεία, φυλακές, δικαστήρια, συνοριακή περιπολία, τελωνεία και κατοικίες.