| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT-10W |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου | 10-100W |
| Πεδίο παρεμβολής | 50-500M (οξύτητα σήματος < -80dB) |
| Καλυπτόμενα πρότυπα | Εφαρμογή των προδιαγραφών που καθορίζονται στο παράρτημα I του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 765/2008 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 50/60 Hz AC 100-240V έως DC 12V |
| Θέρμανση λειτουργίας | -10°C έως +60°C |
| Η υγρασία | 95% μη συμπυκνωτικό |
| Άντενα | Αντίθετα, η αντίστοιχη μέθοδος δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί. |
| Μέγεθος συσκευής | 38.5cm (L) × 43cm (W) × 26,5cm (H) |
| Βάρος | 1 χιλιόγραμμα |
| Μονούλες παρεμβολής | 12 μονάδες |
| Διάταξη συχνοτήτων | Εφαρμογή | Δύναμη |
|---|---|---|
| 758-803MHz | 4G LTE11 | 10-100W |
| 850-960MHz | GSM CDMA | 10-100W |
| 1805-1880MHz | ΚΠΣ | 10-100W |
| 2100-2180MHz | 3G | 10-100W |
| 2300-2400MHz | 4G1 | 10-100W |
| 2570-2690MHz | 4G2 | 10-100W |
| 3300-3400MHz | 5G | 10-100W |
| 3400-3600MHz | 5G 2 | 10-100W |
| 3600-3800MHz | 5G 3 | 10-100W |
| 4800-5000MHz | 5G 4 | 10-100W |
| 2400-2500MHz | WIFI 2.4G | 10-100W |
| 5725-5850MHz | WIFI 5.8G | 10-100W |