| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT-10W |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Αυτός ο παρεμβολέας σήματος κινητού τηλεφώνου υψηλής ισχύος εσωτερικού χώρου αποκλείει αποτελεσματικά τα σήματα GSM, CDMA, 3G, 4G, 5G και WiFi 2.4G σε εμβέλεια 80 μέτρων. Σχεδιασμένο για επαγγελματικά περιβάλλοντα που απαιτούν έλεγχο σήματος, διαθέτει προηγμένα συστήματα ψύξης και δυνατότητες συνεχούς λειτουργίας.
| Ισχύς εξόδου | 30W / κάθε μπάντα |
| Εύρος εμπλοκής | 10-150 μέτρα (η ένταση του σήματος πρέπει να είναι < -80dB στη θέση) |
| Καλυπτόμενα Πρότυπα | AMPS, N-AMPS, NMT, TACS, GSM, CDMA, TDMA, IDEN, UMTS, 4G, 5G |
| Τροφοδοτικό | Αυτόματη εναλλαγή 50/60 Hz AC 100-240V σε DC 12V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως +60°C |
| Υγρασία | 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Κεραία | Patch Antenna - Κερδίστε 5 dBi από κάθε ζώνη |
| Διαστάσεις συσκευής | 38,5 cm (Μ) × 43 cm (Π) × 26,5 cm (Υ) |
| Βάρος | 1 κιλό |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως +70°C |