| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808BB-10 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| Πιστοποίηση | CC, CE |
| Βάρος | 13 κιλά |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 120W |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 200 μέτρα |
| Η μπαταρία. | Η μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Μέγεθος | 450x380x350 χιλιοστά |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 2000 τεμάχια ετησίως |
| Διάδρομος | Συχνότητα εξόδου |
|---|---|
| CH1 | 5G: 3200-3600MHz |
| CH2 | 5G2: 3600-4200MHz |
| CH3 | CDMA/GSM: 851-960MHz |
| CH4 | DCS/PCS: 1805-1990MHz |
| CH5 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH6 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH7 | 4G LTE: 725-770MHz ((ΗΠΑ) ή 790-826MHz ((ΕΕ) |
| CH8 | 4G Wimax: 2300-2400MHz ((ΗΠΑ) ή 2620-2690MHz ((ΕΕ) |
| CH9 | 5G 3.5G: 3400-3600MHz |
| CH10 | 5G 3.7G: 3600-3800MHz |
| Καθαρό βάρος | 12 κιλά |
| Συνολικό βάρος | 13 κιλά |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10oC - +50oC |
| Σχετική υγρασία | ≤ 80% |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 220W |
| Εισφορά ισχύος | AC100~240V, DC24V |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | 90-180 λεπτά (24V, 30AH ενσωματωμένη μπαταρία αναμονής) |
| Σύστημα ψύξης | Ενεργός "έξυπνος" με ενσωματωμένο φίλτρο εισόδου αέρα |
| Χρόνος παράδοσης | 3 εβδομάδες από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής πληρωμής |
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν από την αποστολή |
| Όροι παράδοσης | FOB HONGKONG/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημέρωση λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Επέκταση της εγγύησης | 5% του συνολικού κόστους ετησίως μετά το 4ο έτος |