| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101N-18 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T,Western Union |
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
|---|---|
| CH1 | CDMA: 851-960MHz |
| CH2 | GSM: 925-960MHz |
| CH3 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH4 | PCS: 192-1990MHz |
| CH5 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH6 | 4G LTE: 725-770MHz ((ΗΠΑ) ή 790-826MHz ((ΕΕ) |
| CH7 | 4G Wimax: 2300-2400MHz ((ΗΠΑ) ή 2620-2690MHz ((ΕΕ) |
| CH8 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH9 | Επικαιροποιημένα σήματα |
| CH10 | UHF: 400-470MHz |
| CH11 | GPS L1: 1570-1580MHz |
| CH12 | GPS L2/L5: 1170-1230MHz |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 50m (η ακτίνα εξαρτάται από την ένταση του σήματος σε δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κωδικός ΕΣ | 8543709200 |
| Μέγεθος | 395 × 238 × 60 mm |
| Βάρος | 6.5 κιλά |
| Τύπος | Διακόπτης επιφάνειας εργασίας |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 24W |
| Συσκευή | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC100-240V-DC12V, 50-60Hz |
| Άντενες | Εξωτερικές ολικοκατευθυντικές κεραίες που καλύπτουν όλες τις TX συχνότητες (μόνο κατωτέρω σύνδεση) |
| Χρόνος παράδοσης | 3 εβδομάδες από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής πληρωμής |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | 100% προκαταβολή μέσω PayPal, Western Union, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημέρωση λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Επέκταση της εγγύησης | 5% του συνολικού κόστους ετησίως μετά το 4ο έτος |