| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101N-7 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T,Western Union |
| Διεπαφή εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
|---|---|
| CH1 | CDMA: 851-960 MHz |
| CH2 | GSM: 925-960 MHz |
| CH3 | DCS: 1805-1880 MHz |
| CH4 | PCS: 192-1990MHz |
| CH5 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH6 | 4G LTE: 725-770 MHz (ΗΠΑ) ή 790-826 MHz (ΕΕ) |
| CH7 | 4G Wimax: 2300-2400 MHz (ΗΠΑ) ή 2620-2690 MHz (ΕΕ) |
| CH8 | WiFi: 2400-2500 MHz |
| CH9 | VHF: 135-174 MHz |
| CH10 | UHF: 400-470 MHz |
| CH11 | GPS L1: 1570-1580 MHz |
| CH12 | GPS L2/L5: 1170-1230MHz |
| Εύρος εμπλοκής | Έως 50 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του σήματος σε δεδομένη περιοχή) |
| Κωδικός HS | 8543709200 |
| Διαστάσεις | 395 x 238 x 60 mm |
| Πλήρες σετ Βάρος | 6,5 κιλά |
| Τύπος | Desktop Jammer |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 24W |
| Συσκευασία | Ουδέτερη συσκευασία |
| Signal Jammer For | Κινητό τηλέφωνο 3G, 4G, UHF, VHF, WiFi |
| Μετασχηματιστής AC | AC100-240V-DC12V |
| Τροφοδοτικό | 50 έως 60 Hz, 100 έως 240 V AC |
| Εξωτερικές Κεραίες | Πανκατευθυντικές κεραίες που καλύπτουν όλες τις συχνότητες TX (μόνο κάτω σύνδεσμος) |
| Χρονοδιάγραμμα παράδοσης | 3 εβδομάδες από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολής |
| Όροι πληρωμής | 100% προκαταβολή μέσω PayPal, Western Union κ.λπ. |
| Όροι Παράδοσης | FOB ΧΟΝΓΚΟΝΓΚ/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Ενημερώσεις λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού για 36 μήνες |
| Εκτεταμένη Εγγύηση | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε επιπλέον έτος |