| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808BB-8 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Πιστοποίηση | CC, CE |
| Εύρος εμπλοκής | Έως 4000μ |
| Τροφοδοτικό | Μπαταρία 220VAC, 24VDC |
| Κεραίες | Omni Antenna |
| Συχνότητες αποκλεισμού | 2.4G, 5.8G, GPS L1, WiFi 3.6G, 433 Drone Signal |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 2 ώρες (Επαναφορτιζόμενη) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20ºC έως +50ºC |
| Διεπαφή εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
|---|---|
| CH1 | WIFI 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | WIFI 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPS L1: 1560-1620 MHz |
| CH4 | WIFI 5.2G: 5150-5250MHz |
| CH5 | GPS 1.4G: 1370-1390MHz |
| CH6 | GPS 1.2G: 1170-1280MHz |
| CH7 | 900: 868-916MHz |
| CH8 | 433: 433 MHz |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 160W |
| Εύρος εμπλοκής | Έως 4000μ |
| Τροφοδοτικό | Εσωτερική μπαταρία 28V 7,5AH / Εξωτερική μπαταρία |
| Κεραίες | Ενσωματωμένες κεραίες |
| Διαστάσεις | 660×580×50 χλστ |
| Βάρος | 8,00 κιλά |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | DC-24V 8AH (40-50 λεπτά λειτουργία) |
| Συνεχής Λειτουργία | 24×7 ώρες (με AC 220V) |
| Εύρος Υγρασίας | 5% - 95% |
| Χρόνος Παράδοσης | 2-5 ημέρες μετά την επιβεβαιωμένη παραγγελία αγοράς και την προκαταβολή |
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν από την αποστολή |
| Όροι Παράδοσης | FOB ΧΟΝΓΚΟΝΓΚ/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Ενημερώσεις λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Εκτεταμένη Εγγύηση | 5% του συνολικού κόστους ανά έτος μετά το 4ο έτος |