| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808BB-8 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
|---|---|
| CH1 | WiFi 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | WiFi 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPS L1: 1560-1620MHz |
| CH4 | WiFi 5.2G: 5150-5250MHz |
| CH5 | GPS 1.4G: 1370-1390MHz |
| CH6 | GPS 1.2G: 1170-1280MHz |
| CH7 | 900: 868-916MHz |
| CH8 | 433: 433 MHz |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 160W |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 4000 μέτρα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εσωτερική μπαταρία 28V 7.5AH / Εξωτερική μπαταρία |
| Άντενες | Ενσωματωμένες κεραίες |
| Μέγεθος | 660 × 580 × 50 mm |
| Βάρος | 8.00kg |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | DC-24V 8AH / Υποστηρίζει 40-50 λεπτά |
| Συνεχή λειτουργία | 24×7 ώρες λειτουργίας (AC 220V) |
| Η υγρασία | 5% - 95% |
| Χρόνος παράδοσης | 2-5 ημέρες από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής πληρωμής |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν από την αποστολή |
| Όροι παράδοσης | FOB HONGKONG/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημέρωση λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού για 36 μήνες |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε επιπλέον έτος |