| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808BB-5 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Προσδιορισμός | Καθέκαστα |
|---|---|
| Τύπος | Backpack Jammer |
| Ζώνες συχνοτήτων | 5 Μπάντες |
| Ισχύς εξόδου | 90 Watt |
| Εύρος εμπλοκής | 5-2000 Μέτρα |
| Κανάλια εξόδου | 5 κανάλια |
| Τύπος κεραίας | Εξωτερική ολική κατευθυντική κεραία υψηλού κέρδους |
| Καθαρό Βάρος | 12 κιλά |
| Συνολικό Βάρος | 15 κιλά (με θήκη αεροπορίας) |
| Διαστάσεις | 30×45×15 cm (εκτός κεραιών) |
| Είσοδος ισχύος | AC100~240V, DC24V |
| Μπαταρία | 24V, 30AH Ενσωματωμένο (90-180 λεπτά αναμονής) |
| Σύστημα ψύξης | Ενεργό «έξυπνο» με ενσωματωμένο φίλτρο αέρα |
| Κανάλι | Εύρος Συχνοτήτων |
|---|---|
| CH1 | WIFI2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | WIFI5.8G: 5725-5825MHz |
| CH3 | GPS: 1550-1580 MHz |
| CH4 | GPS L2-L5: 1100-1300MHz |
| CH5 | GSM: 850-920 MHz |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10ºC έως +50ºC |
| Σχετική Υγρασία | ≤80% |
| Κατανάλωση ρεύματος | ≤220W |
| Έλεγχος διακόπτη | Χειροκίνητα |
| Πλαίσιο εξοπλισμού | Μεταλλική Βαφή |
| Είδος | Καθέκαστα |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Πιστοποίηση | CE |
| Κωδικός HS | 8543709200 |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 100 τεμάχια/μήνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 3 εβδομάδες από την επιβεβαιωμένη παραγγελία |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Ενημερώσεις λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |