| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101N-1 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T,Western Union |
| Output Interface | Output Frequency |
|---|---|
| CH1 | CDMA: 851-960MHz |
| CH2 | GSM: 925-960MHz |
| CH3 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH4 | PCS: 192-1990MHz |
| CH5 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH6 | 4G LTE: 725-770MHz(US) or 790-826MHz(EU) |
| CH7 | 4G Wimax: 2300-2400MHz(US) or 2620-2690MHz(EU) |
| CH8 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH9 | VHF: 135-174MHz |
| CH10 | UHF: 400-470MHz |
| CH11 | GPS L1: 1570-1580MHz |
| CH12 | GPS L2/L5: 1170-1230MHz |
| Jamming Range | Up to 50m (radius depends on signal strength in given area) |
|---|---|
| HS Code | 8543709200 |
| Dimensions | 395 × 238 × 60mm |
| Weight | 6.5kg |
| Type | Desktop Jammer |
| Total Output Power | 24W |
| Packing | Neutral Packing |
| Power Supply | 50-60Hz, 100-240V AC with AC adapter (AC100-240V-DC12V) |
| Antennas | External omni-directional antennas covering all TX frequencies (downlink only) |
| Delivery Time | 3 weeks from receipt of confirmed purchase order and advance payment |
|---|---|
| Payment Terms | 100% advance via PayPal, Western Union, etc. |
| Delivery Terms | FOB Hong Kong/USA |
| Warranty | 36 months |
| Software Updates | Free updates provided for 36 months |
| Extended Warranty | 5% of total cost per year after 4th year |