| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808BA-6 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CC, CE |
| Πεδίο παρεμβολής | 5-2000 μέτρα |
| Τύπος | Κλειδωτήρας τσάντας |
| Βάρος | 12-13 κιλά |
| Τάσεις συχνοτήτων | 6-8 ζώνες |
| Δύναμη εξόδου | 90 Watt |
| Τύπος κεραίας | Εξωτερική κεραία μεγάλης απόδοσης |
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
|---|---|
| CH1 | WIFI2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | WIFI5.8G: 5725-5825MHz |
| CH3 | GPS: 1550-1580MHz |
| CH4 | GPS L2-L5: 1100-1300MHz |
| CH5 | GSM: 850-920MHz |
| Συχνότητα παρεμποδισμένου σήματος | CDMA, GSM, 2.4G WIFI, 5.8G WIFI, GPS L1, GPS L2-L5, VHF, UHF |
| Δίαυλοι εξόδου | 5 κανάλια εξόδου |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 5 |
| Καθαρό βάρος | 12 κιλά |
| Συνολικό βάρος | 15 kg (συμπεριλαμβανομένης της θήκης αεροπορικών μεταφορών) |
| Η μπαταρία. | 24V, 30AH ενσωματωμένη μπαταρία αναμονής (χρήση 90-180 λεπτών) |
| Σύστημα ψύξης | Ενεργός "έξυπνος" με ενσωματωμένο φίλτρο εισόδου αέρα |
| Διάταξη συχνοτήτων | Πεδίο |
|---|---|
| CDMA 800 | 851-894MHz |
| GSM 900 | 925-960MHz |
| DCS 1800 | 1800-1880MHz |
| 3G 2100 (UMTS) | 2110-2170MHz |
| WIFI 2.4G Bluetooth | 2400-2500MHz |
| 4G/LTE 700M | 725-770MHz (ΗΠΑ) |
| GPS/L1 | 1500-1600MHz |
| Επενδύσεις | 135-174MHz |
| UHF | 400-470MHz |
| Χρόνος παράδοσης | 3 εβδομάδες από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής πληρωμής |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή ή 100% προκαταβολή |
| Εγγύηση | 36 μήνες με δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος |