| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808B15-8 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Σύστημα παρεμβολής κομβόι υψηλής συχνότητας με υψηλή ισχύ που εφαρμόζει την πιο αποτελεσματική και αξιόπιστη τεχνολογία RF jammer με πλήρως ενσωματωμένο σύστημα παρεμβολής ευρυζωνικής.Αυτός ο πολύ φορητός και ελαφρύς σάκος σάκου είναι σχεδιασμένος για ακραίες καταστάσεις όπου οι χειριστές πρέπει να μεταφέρουν εξοπλισμό σε δύσκολα εδάφη.
| Χώρος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Πιστοποίηση | cC, CE |
| Πεδίο παρεμβολής | 50-200 μέτρα |
| Τύπος | Κλειδωτήρας τσάντας |
| Βάρος | 12 κιλά |
| Δύναμη εξόδου | 80 Watt |
| Πεδίο συχνότητας | 800-4200MHz |
| Μέγεθος | 30 × 45 × 15 cm (εκτός από κεραίες) |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 100 τεμάχια/μήνα |
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
|---|---|
| CH1 | CDMA: 851-960 MHz / GSM: 925-960 MHz |
| CH2 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH3 | PCS: 192-1990MHz |
| CH4 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH5 | 4G Wimax: 2300-2400MHz ((ΗΠΑ) ή 2620-2690MHz ((ΕΕ) |
| CH6 | 4G LTE: 725-770MHz ((ΗΠΑ) ή 790-826MHz ((ΕΕ) |
| CH7 | 5G: 3200-3600MHz |
| CH8 | 5G: 3600-4200MHz |
| Συχνότητα παρεμποδισμένου σήματος | CDMA, GSM, 2.4G WIFI, 5.8G WIFI, GPS L1, GPS L2-L5, VHF, UHF |
|---|---|
| Δίαυλοι εξόδου | 8 |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο: 220W |
| Περιοχή προστασίας παραμέτρου | Ράδιο 50-200 μέτρα (-75dBm) |
| Κωδικός ΕΣ | 8543709200 |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10oC - +50oC |
| Εισφορά ισχύος | AC100~240V, DC24V |
| Η μπαταρία. | 24V, 30AH Ενσωματωμένη μπαταρία αναμονής (χρήση 90-180 λεπτών) |
| Παράμετροι κεραίας | Αντενές Omni, κέρδος: 4~5dBi |
| Σύστημα ψύξης | Ενεργός "έξυπνος" με ενσωματωμένο φίλτρο εισόδου αέρα |
Η ενσωματωμένη μπαταρία υψηλής χωρητικότητας και το σχεδιασμό φορητού σακίδου κάνουν αυτό το παρεμβολικό εφαρμοστέο σε αίθουσες συνεδριάσεων, πεζικό, στρατιωτικές δυνάμεις ασφαλείας, ομάδα SWAT, μονάδες βομβιστικών, αντιτρομοκρατικές μονάδες,Μονάδες κατά των μη επανδρωμένων, αντιμαχόμενες δυνάμεις, ομάδα EOD, σημεία ελέγχου, διαπραγματεύσεις ομήρων, έλεγχο των συνόρων, και πολλά άλλα.
| Χρόνος παράδοσης | 3 εβδομάδες από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής πληρωμής |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν από την αποστολή |
| Όροι παράδοσης | FOB HONGKONG/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημέρωση λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού για 36 μήνες |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος |