| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | WT501808 |
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
|---|---|
| CH1 | CDMA: 850-894MHz |
| CH2 | GSM: 925-960MHz |
| CH3 | DCS/DCS: 1805-1990MHz |
| CH4 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH5 | 4G Wimax: 2345-2400 MHz ή 2496-2690 MHz |
| CH6 | 4G LTE: 725-770 MHz ή 790-826 MHz |
| CH7 | 5G 3.5G: 3400-3600MHz |
| CH8 | 5G 3.7G: 3600-3800MHz |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Τύποι παρεμποδισμένου σήματος | CDMA, GSM, PCS, DCS, 3G, 4G LTE, 4G Wimax, 5G |
| Τύπος | Φορητό παρεμβολικό |
| Δίαυλοι εξόδου | 8 κανάλια εξόδου |
| Δύναμη μεταφοράς | Ενσωματωμένος εξοπλισμός ≥ 120W, κάθε κανάλι ≥ 15W |
| Πεδίο προστασίας | Ράδιο 100-200 μέτρα (-75dBm, ανάλογα με την απόσταση του σταθμού βάσης σε ανοιχτό πεδίο) |
| Βάρος | 28 κιλά |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 360W |
| Εισφορά ισχύος | Δρομολόγιο ηλεκτρικής ενέργειας |
| Η μπαταρία. | 24V, 30AH ενσωματωμένη μπαταρία αναμονής (χρήση 90-120 λεπτών) |
| Χρόνος παράδοσης | 2-3 εβδομάδες από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής πληρωμής |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν από την αποστολή |
| Όροι παράδοσης | FOB HONGKONG/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημέρωση λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε επιπλέον έτος |