| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101R-18 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/P, Western Union, T/T |
| Πεδίο παρεμβολής | 2-25 μέτρα (ανάλογα με την ένταση του σήματος σε δεδομένη περιοχή) |
| Μέγεθος προϊόντος | 190x126x46 χιλιοστά |
| Δύναμη εξόδου | 18 Watt |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC100-240V έως DC12V IN, ενσωματωμένη μπαταρία: 12000mAh |
| Σύστημα ψύξης | 3 Φανατικοί ψύξης στο εσωτερικό |
| Εργασιακό χρόνο | 2 ώρες |
| Μέγεθος κουτιού | 31x27x8cm |
| Ακαθάριστο βάρος/σετ | 2.5 κιλά |
| Μέγεθος κουτί | 67x54x46cm/20pc |
| Ακαθάριστο βάρος/CTN | 45 κιλά |
| Ημερομηνία παράδοσης | 1-3 ημέρες |
| Ημερομηνία εγγύησης | 1 έτος |
| Διάδρομος | Σύστημα σηματοδότησης | Συχνότητα | Δύναμη |
|---|---|---|---|
| 1 | CDMA/868/GSM και LORA | 851-894 / 900-960MHz | 1W |
| 2 | PCS1900 | 1930-2000MHz | 1W |
| 3 | 3G | 2110-2180MHz | 1W |
| 4 | 4GLTE χαμηλή | 698-798MHz | 1W |
| 5 | 4GLTE Υψηλή | 2500-2690MHz | 1W |
| 6 | 4G2300 | 2300-2400MHz | 1W |
| 7 | UHF&CDMA450/4G1700/LORA | 400-470/1710-1780/900-930MHz | 1W |
| 8 | 5G600 | 617-698MHz | 1W |
| 9 | 5G3500 | 3400-3600MHz | 1W |
| 10 | 5G3700 | 3600-3800MHz | 1W |
| 11 | WIFI2.4G | 2400-2500MHz | 1W |
| 12 | WIFI5.2G | 5100-5500MHz | 1W |
| 13 | WIFI5.8G | 5500-5900MHz | 1W |
| 14 | GPS&Glonass L1 | 1560-1610MHz | 1W |
| 15 | GPSL2L3L4L5 | 1170-1390MHz | 1W |
| 16 | VHF&LOJACK | 135-175MHz | 1W |
| 17 | RC433 | 433MHz | 1W |
| 18 | RC315 | 315MHz | 1W |
| Διάδρομος | Σύστημα σηματοδότησης | Συχνότητα | Δύναμη |
|---|---|---|---|
| 1 | GSM | 925-960MHz | 1W |
| 2 | DCS1800 | 1805-1880MHz | 1W |
| 3 | 3G | 2110-2170MHz | 1W |
| 4 | 4GLTE χαμηλή | 738-821MHz | 1W |
| 5 | 4GLTE Υψηλή | 2570-2690MHz | 1W |
| 6 | 4G2300 | 2300-2400MHz | 1W |
| 7 | UHF&CDMA450/4G1700/LORA | 400-470/1710-1780/900-930MHz | 1W |
| 8 | 5G1400 | 1427-1518MHz | 1W |
| 9 | 5G3500 | 3400-3600MHz | 1W |
| 10 | 5G3700 | 3600-3800MHz | 1W |
| 11 | WIFI2.4G | 2400-2500MHz | 1W |
| 12 | WIFI5.2G | 5100-5500MHz | 1W |
| 13 | WIFI5.8G | 5500-5900MHz | 1W |
| 14 | GPS&Glonass L1 | 1560-1610MHz | 1W |
| 15 | GPSL2L3L4L5 | 1170-1390MHz | 1W |
| 16 | VHF&LOJACK | 135-175MHz | 1W |
| 17 | RC433 | 433MHz | 1W |
| 18 | RC315 | 315MHz | 1W |